Special Days Image
Sayfa 835/981 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Ahmetg Guest
    Geleli 1 ay oldu dolardaki dusukluk beni kotu vurdu. Hersey inanilmaz pahali hersey dolar cinsinden pahalaniyor

Tanistigim her esnaf kan agliyor. Daha once almayi planlayip almadigim yazliklar dolar cinsinden yariya dusmus. Datca ve bodrum haric

Datca hayitbukunde bir pansiyonda kaldik adamlarin kahvaltida hersey A101 den. Pansiyon sahibiyle kavga cikiyordu. Adamin bahcesinde her turlu meyve sebzesi tavugu peynir sut hersey var. Ama bize veremezmis onlar ailesi icinmis.

Biz oradayken pansiyon elemanlarindan birisi hastaneye gitmek zorunda kaldi. Adam marmaris te ozel hastaneye gitti sgk farki ile. Dedim neden devlet hastanesine gitmiyorsun. Datca devlet hastanesinde hicbirsey yokmus uzman doktorda yokmus aletleri calistiracak eleman bile yokmus

Biz oradayken gecenin bir yarisi iki jandarma arabasi geldi adamlar yedi icti hic para vermeden gittiler. Isin raconu buymus yoksa basin belaya girmis.

Pansiyonda envai cesit insanla muhabbet ettik. Cocugu olanlarda muthis bir moral bozuklugu var. Imam hatip lisesimi parayla ozel okul arasi secim muhabbeti. Artik herkesin yurtdisina kacan tanidiklari var. Cocugu olan herkesin aklinin bir kosesinde yurtdisi var.

Yolda gelirken her zaman ugradigim lokantalara ugradim. Icinde kirmizi et olan yemeklerde porsiyon kuculup fiyatlar baya artmis. Soke yolunda el kadar cop sise 80 kaat verdim. Kokorec iskembe fiyatlari uzaya gidiyor

Yolda giderken allah bilir kac tane ceza yedim bilmiyorum. Saatte 120 limit olurmu ya insan kafayi yer.

Yolda datca aktura girdim hesapta guvenli bir yer kapidaki adama selam verdim girdim. Bize anlatilandan cok farkli buldum herkes cok yasli ve binalar dokuluyor. Ama iki tarafli denize kiyisi olmasi guzel. Oradan yeni yazlik alan biri 860 bin dolar odedigini soyledi ama inandirici gelmedi

Heryerde cadirlar goruyorsunuz. Bi iki muhabbetten sonra sunu anladim oteller muthis pahalaninca cadir kurma ozellikle cocuksuz insanlarda populer olmus. Tipler baya berdus gibi cunku su tuvalet sikinti .

Ilacsiz hormonsuz sebze meyve bulmak imkansiz baliklarin hemen hepsi ciftlik misirlar gercek misir degil bildigin amerikan sweet corn

Su anda kiraladigim yazligin cevresine ekilmis cimen amerikadaki evimin bahcesindeki cimenle ayni

Dibimizde firin var firindaki elemanla ayni koyden ciktik. Muhabbet sohbet derken adami baya sorguladim sunu ogrendim. Ekmeklerde kivami tutturmak icin bir kimyasal kullaniyorlarmis. Abla ekmeginizi evde yapin daha saglikli dedi.

Su amerikayi sevdiginiz kadar birazda kendinizi sevseniz adam olacaksiniz. Netflix beyinliler. Ulke ulke degil amerikanin mustemlekesi gibi

2. Ahmet abi amma attin ha
    Abd de yasal limit 50 mil
    120 nin nesi kotu?

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ahmet abi amma attin ha
    120 nin nesi kotu?
    adı üstünde G ahmet işte çokta şey etmemek lazım
    10 gr beyniyle bide hakaret ediyor

4. Ahmet Bey'in bu yazısı canımı acıttı.

Oysa çoğu zaman tebessüm ederdik okurken.

Keşke o Jandarmayı en yakın savcılığa bildirseydin.

5. Ahmet abi senim tabi sikintin minimum
    Biz senin yarin kadar abd ye sovsek
    İki sene sonra da orda olmaz ya eskaza bi isimiz olsa
    Vize alirkene abd bize bi ikstir cekse de isimiz olmasa ucak bileti vize kaporosu vs yansa
    Bunun vebalini alabiliyomun aaabbbiiiiiiii
    Hos be ne bi ulkeye ne bi kisiye sovmem bana ne hepsi kendine gore en kutsal da. Mesela dedik
    Abd hur girisimcileriyle bi cigir atlatti ora olmasa simdi mesela ben cep tel. dan bunlari yazamazdim ama tabi iyi olmuyan yanlarida var

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ahmet abi amma attin ha
    120 nin nesi kotu?
    Abd de yasal limit 50 mil Heralde bizi Amerika diye başka ülkeye bıraktılar. Otobanlarda 70-80 arası değişir (Çok nadir 85 gördüm). Bölünmüş yollarda 60/70. Şehir içi 40/60. Okul bölgeleri vs 25/40.

7.  Alıntı Originally Posted by Alsat Yazıyı Oku
    Abd de yasal limit 50 mil Heralde bizi Amerika diye başka ülkeye bıraktılar. Otobanlarda 70-80 arası değişir (Çok nadir 85 gördüm). Bölünmüş yollarda 60/70. Şehir içi 40/60. Okul bölgeleri vs 25/40.
    Ahmet abi senden daha akilli ama
    Bak atlamadi sazanlama

8. ABD Başkanı Trump, Türkiye'ye karşı şimdilik yaptırım düşünmüyorum açıklamasından 45 dakika sonra: "Yaptırımlara bakıyoruz fakat henüz bir karar yok" açıklamasını yaptı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 835/981 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •