Sayfa 847/982 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7850 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    8,582
    Blog Entries
    13
    Nerede yanlış yapıldı?

İnönü'nün hatıralarına başladım bugün...
    *Doğruya doğru, eğriye eğri... Benim hırsızım, benim ahlaksızım, benim hainim iyi değildir...
    "Cüret ve cehalet" tek yumurta ikizidir ...

2. Milliyetçi olma iddiasındaki bir partinin "ümmetçi" bir parti ile bu seviyede sevişmesi, bu kadar desteklenmesi, iktidarının alkışlanması bana son derece temelsiz, mantıksız geliyor...
    Evet haklısınız. İttifakın kırılacağı yer tam da burasıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Nerede yanlış yapıldı?

İnönü'nün hatıralarına başladım bugün...
    Partici değilim...Her zaman İnönücüyüm... Ruhu Şad olsun.

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Evet haklısınız. İttifakın kırılacağı yer tam da burasıdır.
    İttifakın kırıldığı yer Arap Milliyetçileri ile kanka olması.

5.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bu arada ben Ülkücü değilim...Particilik yapmıyorum.
    Doğru söylüyor, arkadaşın AKP'li ateist olduğunu teyit ederim.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Bunu Bahçeli duymuş. Çağırın demiş, imam gelmiş, Bahçeli elini uzatmış, imam Bahçeli'nin elini sıkmayı bırakın öpmeye kalkmış.
    Bahçeli, ''hani 3 defa cuma namazı kılmayanın eli sıkılmazdı'' demiş.
    İmamı attırmış dışarı
    Tabi burada namaz kılıp, kılmamak değil, bunu kameraların önünde kullanmak, siyasete alet etmek kötüdür.[/QUOTE]

2001 yılı Bursa Kocayayla şenliği boyunca yanındaydım. 5 vakit namaz kıldı. Kılıp kılmaması kendi bileceği iş ama dinci bir duruşu var.

mhp ne ülkücü ne de Milliyetçi. Bana uzak olsunlar gerçek Ülkücülerin şimdi ki mhp ile işi olmaz.

Master_Gamer Guest
     Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Bunu Bahçeli duymuş. Çağırın demiş, imam gelmiş, Bahçeli elini uzatmış, imam Bahçeli'nin elini sıkmayı bırakın öpmeye kalkmış.
    Bahçeli, ''hani 3 defa cuma namazı kılmayanın eli sıkılmazdı'' demiş.
    İmamı attırmış dışarı
    Tabi burada namaz kılıp, kılmamak değil, bunu kameraların önünde kullanmak, siyasete alet etmek kötüdür.
    2001 yılı Bursa Kocayayla şenliği boyunca yanındaydım. 5 vakit namaz kıldı. Kılıp kılmaması kendi bileceği iş ama dinci bir duruşu var.

mhp ne ülkücü ne de Milliyetçi. Bana uzak olsunlar gerçek Ülkücülerin şimdi ki mhp ile işi olmaz.[/QUOTE]

aynen katılıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Akp,Hdp ile çözüm sürecini yürüttü. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Mersin'den otobüslerle Hdp'ye destek veren gençler,Diyarbakır'a ve güneydoğu şehirlerine gönderildiler.
    Hendekler kazıldı, şehirlerin içinde pkklılar trafik kontrolü yapıp kimlik sordular.
    Akapenin KürdistanAçılımında KürtKoruculara karşı da çok hainlik yapıldı PKK/hdp'lilerin Kourucuları katletmesine seyirci kalındı devlet süreç bozulmasın diye onların öcünü almadı taa ki Türk halkı Habur sonrası Hendek rezilliklerini de yaşayıncaya kadar...
    Barışın gelmesi için PKK/hdp'li Kürtler aynı Kürt Korucular gibi Türkiye Cumhuriyetinin hizmetinde olacaklarını,yurttaşlık haklarının yeterli olduğunu ihanetlerinden cinayetlerinden dolayı pişman olduklarını, ŞeyhSait/SeyitRıza/Apo'yu vatan haini olarak kabul ettiklerini, bir daha asla ulus hakları ve Kürdistan peşine düşmeyeceklerini, etnik Kürtçü partileri desteklemeyeceklerini açık ve net ilan etmeliler ki bağışlanmaları düşünülsün..Bu ilan edilmezse Türk halkı bunların aynı Suriye ve Irak'da yaptıkları gibi Kürdistan için Türkiye'ye bir ABD saldırısını dört gözle beklediklerini saldırgana her türlü hizmeti sunacaklarını bilmeli..

Sayfa 847/982 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •