Special Days Image
Sayfa 860/981 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Sanalda, kadınların bir kısmı taciz olmasın diye erkek görünümü sergilerken, erkeklerden az bir kısım da kadın rolüne soyunmaktaymış.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,883
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    O değil de, bizim halkımız tepkisiz olduğu için iktidarda rahatlıkla kalabiliyoruz. Sizin halkınız bilinçli olduğu için 6 ayda iktidar değiştirirler demiş de olmuyor mu?
    Bence de aynen onu demiş oluyor. Bununla birlikte keşke gönderse de eğlenceyi buradan izlesek derim...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Cinsiyet mi degistirdin fırıncı sana neden abla diyor?
    valla çok ğüldüm,dikkatimi çeken maltadan ne zaman amerikaya yerleştin,yoksa benmi yanlış hatırlıyorum..

ama yazdıklarının tamamına katılıyorum,aktur hakkında dogru yazmış keza hayatbükü içinde,

çogunu çok dogru yazmış ve haklılık payıda fazlası ile var,

güneye gidenlere yollarda tafsiyem olsun Köfteci yusuf tabelesı ğörürseniz muhakkak ugrayın,hem uygun,hemde kaliteli,5 kişilik aile 1,5 kilo köfte sucuk ,ayran,ezme,kızarmış ekmek vs vs,130tl,marmariste yer açılıyor diye duymuştum,,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Master_Gamer Guest
    Belki eşi yanındadır.Fırıncı eşine istinaden söylemiştir.Her şey olabilir takılmamak lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    "Dibimizde firin var firindaki elemanla ayni koyden ciktik. Muhabbet sohbet derken adami baya sorguladim sunu ogrendim. Ekmeklerde kivami tutturmak icin bir kimyasal kullaniyorlarmis. Abla ekmeginizi evde yapin daha saglikli dedi."
    Biz ağabey bilirdik yoksa...
    Selamlar.
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Buna epeydir yanıt yok...

Burada sergilediği kişilik bozukluğunda sanalda kendisine uygun gördüğü cinsiyetin de etkisi olabilir diye düşünüyorum...

"abla" lafı yanlış yapılacak bir laf gibi gelmiyor bana...

Klavyeden dökülüverdi anlaşılan saklanan gerçek.

Amedabi dedik bağrımıza bastık bize yapılacak şey miydi şimdi bu? Neyse, sağlık olsun, zaten düşününce yerine oturuyor bu kadar kibir tepeden bakma erkek işi değildi vesselam

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    Belki eşi yanındadır.Fırıncı eşine istinaden söylemiştir.Her şey olabilir takılmamak lazım.
    Afferin gozume girdin bak

Sana bir boyoz benden

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Sabetay ve Sabetaycılık Yalçın Küçük'ün bizi uyandırdığı kavramlar.

Bu açıdan İsim ve soyadları üzerinde yaptığı çalışma ve açıklamalar kimine son derece anlamsız hatta ayrımcı çabalar olarak nitelenebilir.

Ama hocanın formasyonu, müktesabatı, fikri ve insani özellikleri düşünülecek olursa, bu konuda yaptığı açıklamayı da samimi kabul etmek gerekir...

Hocanın ne Yahudilere, ne dönmelere, ne kripto Yahudilere kişisel bir garezi yoktur.

Onun tek itirazı, bu insanların "gizlenme" durumudur.

Gizlenip de kendi aralarında dayanışma içinde olmaları, yabancı kabul ettiklerini dışlamaları vs sanki gizli bir amaçlı klan havası kazandırmaktır bunlara ki hocanın itirazı da bu noktayadır.

Durup dururken nereden geliverdi usuma bilmem ki...

8. Anladım.

Bu Ahmet Sabetaycı..

Sayfa 860/981 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •