Sayfa 9/981 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Basliga hayirli olsun diyecegim ama dolar daha da duser mi ki?

2. Laura Pitel:"President Erdoğan today gave a rare briefing to foreign media - the first in years. He said that a Russian S-400 air defence system would arrive in Turkey the first half of July, but that he thinks Donald Trump will protect the country from sanctions"

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ,paylaşıldı ise özür dileyerek söze başlamak istiyorum...
    Bugün gavurlarla yaptığı basın toplantısından...
    Böyle bir ifade olabilir mi?
    Şu an şoktayım...
    Özellikle boldladığım kısmı için
    Reis gerçekten bu ifadeyi kullanmışmıdır yoksa Laura ablamızın kendi kendine gelin güvey olması mı?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3. yaw bizi kurtarsa kurtarsa damat kurtarır nerede bilen var mı :D

4.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Laura Pitel:"President Erdoğan today gave a rare briefing to foreign media - the first in years. He said that a Russian S-400 air defence system would arrive in Turkey the first half of July, but that he thinks Donald Trump will protect the country from sanctions"

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ,paylaşıldı ise özür dilerim...
    Bugün gavurlarla yaptığı basın toplantısından...
    Böyle bir ifade olabilir mi?
    Şu an şoktayım...
    Özellikle boldladığım kısmı için
    Reis gerçekten bu ifadeyi kullanmışmıdır yoksa Laura ablamızın kendi kendine gelin güvey olması mı?

saygılar/başarılar
    Borsa/piyasalar,Reisler arasında böyle bir (gizli) anlaşmanın kokusunu aldıkları için borsayı yükseltiyor/doları düşürüyor olabilirler mi?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    Bu dolar neden tepki vermiyor çek 5,8x üzerine bu söylemler boru değil ki anlamadım ben seçim sonrasını bekliyoruz hep birlikte
    Piyasaya servis edilen ve bizim bilmediğimiz S-400 le alakalı olumlu bir haber var piyasa boyuna bunu fiyatlıyor. Bu olumlu haber yalanda olabilir ama büyük oyuncu yatırımcı gardını alıyor , içeride böyle bir algı oluşturuluyor ve düşüş trendinde olan dolarda çok doğal bir şekilde anlık haberler hariç düşmeye devam ediyor. Dolar tl gücünü iç siyasetten ve dış politikadan alıyor. Yerleşikler dolar almış, ülke krizdeymiş. Büyük balığın umrumda değil.
    haftaya 28-29 haziran g-20 zirvesi çok önemli. 5.65 sağlam duvar orayı kırarsa dahada düşer

6.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Piyasaya servis edilen ve bizim bilmediğimiz S-400 le alakalı olumlu bir haber var piyasa boyuna bunu fiyatlıyor. Bu olumlu haber yalanda olabilir ama büyük oyuncu yatırımcı gardını alıyor , içeride böyle bir algı oluşturuluyor ve düşüş trendinde olan dolarda çok doğal bir şekilde anlık haberler hariç düşmeye devam ediyor. Dolar tl gücünü iç siyasetten ve dış politikadan alıyor. Yerleşikler dolar almış, ülke krizdeymiş. Büyük balığın umrumda değil.
    haftaya 28-29 haziran g-20 zirvesi çok önemli. 5.65 sağlam duvar orayı kırarsa dahada düşer
    Salak gibi smart almadığıma yanıyorum tüm parayı dolara bağladık güvenli liman dedik gemi batırdılar :D
    buarada sabah 2,63 ten smart sattığım 3,03 sanırım tavana doğru gidiyor ne desek boş =)

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Borsa/piyasalar,Reisler arasında böyle bir (gizli) anlaşmanın kokusunu aldıkları için borsayı yükseltiyor/doları düşürüyor olabilirler mi?

saygılar/başarılar
    Olabilir,seçeneklerden birisi de bu diye düşünüyorum ben şahsen.
    Yabancı BIST'den yukarıdan satıp, DOLAR'ı aşağıdan almak ister doğal olarak.
    ABD'de seçimler seneye diye biliyorum.
    Hadi Trump'un bizim siyasilere destek veya kösteği olabilir diyelim.
    Bizimkilerin Trump'a sunabileceği ne var acaba?(Destek anlamında...)

8.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku

saygılar/başarılar
    Ama bakın burada dediğinizde yanlış algı var. Bu algıyı medyada yapıyor sizde aynı hataya düşüyorsunuz, dolartl de böyle düşüyor.

Anlaşma kokusu olamaz , çünkü Trump ın dahil müdahele edemeyeceği durumlar var. Yani TR de işlemeyen hukuk ABD hükümetinde işliyor hemde başkanın da üstünde işliyor.

Sayfa 9/981 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •