Sayfa 913/981 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    başka yollar da var, gizlice gömmek gibi. asker beslemek veya kira vermek gibi sorunlar da yok...
    Gömmeli ama varlığından kimsenin haberi olmamalı döve döve söyletirler...

2. Emmeli gommeli tabiri ordan gelir zate Bizanstan

3. https://odatv.com/yalcin-kucuk-aylar...-08031952.html

Akepe devri iktidarında İsyan1-2, Çöküş, Fitne, Caligula, Epilepsi ile Orgazm, Haberci, Cumhuriyete Karşı Küfür Romanları, Çıkış 1-2, Devlet ve Hürriyet, Kir Teorisi kitaplarını yazarak gidişe müdahale eden Yalçın Küçük, gelinen durumu nasıl açıklıyordu?
    akepe’nin bir parti olup olmadığı konusunda kuşkuları olduğunu dile getiren Yalçın Küçük, sanıldığı kadar güçlü olmadığını da vurguladı. 17 yıldır iktidarda olmasını, ciddi hiçbir muhalefetle karşılaşmamış olmasına bağlayarak, “Yalçın Küçük’ün öteden beri söylediği, başından itibaren Chp eşittir akepe’dir, Kemal Kılıçdaroğlu eşittir akepe’dir. Kemal Kılıçdaroğlu eşittir iktidardır” dedi.
    17 yıllık iktidarında akepe’yi sarsan tek muhalefet’in Gezi olduğunu belirten Yalçın Küçük, onun da sonuç alıcı olamadığını vurguladı. Muhalefetsiz bu dönemi akepe’nin “altın çağı”, Türkiye’nin “utanç çağı” olarak değerlendiren Yalçın Küçük seçimden sonra her şeyi değiştirecek bir “patlama” olasılığından söz etti. Türkiye’yi üç zenginin yönettiğini söyleyen Yalçın Küçük, “İki üç yıl sonra başımıza gelecekleri bilemiyoruz. Bambaşka bir şey olacak. Birbirimize bunu soracağız: ‘Biz niye uyuduk? Bu Tayyip Erdoğan gibi bir adama niye uyduk?’” dedi.
    Yalçın Küçük: Şuna katılırım; karamsarlık değil, bir patlama olacak. Patlamanın ne olacağını bilemeyiz. Ama ben bunların sonunda önemli değişmeler bekliyorum. Bambaşka bir Türkiye ortaya çıkacak, çok farklı olacak, bunu hissediyorum. Bunu görüyoruz. Akepe bitecek. Zatan akepe önemli ölçüde bitiyor. Bunu söylerken, akepe ayakta kalmaya çalışacak. Akepe vurmaya çalışacak. Akepe kolay kolay teslim olmaz. Çok gücü olduğunu zannetmiyorum. Ama çok fazla güç sahibi olduğunu göstermeye çalışacak. Akepe şu ana kadar güçsüz olduğu halde güçlü oldu. Güçsüz olduğu halde güç gösterisi yaptı. Çok enteresan akape. Akepe nihayet nedir, bir parti midir, başka bir şey midir, onu bilemiyoruz. Akepe’nin ne gücü olduğunu tam bilemiyoruz. Ama çok açık olarak akepe bir zenginliktir. Şu anda üçüncü zengin de çıktı. Birincisi Tayyip Erdoğan’dır, ikincisi Binali Yıldırım geldi, şu anda üçüncü zengin çıktı. Bir adamı alıyorsunuz, getiriyorsunuz, birdenbire onu gökten indiriyorsunuz, önemli bir adam, niye önemli bir adam, onu da bilmiyorsunuz. Servet olarak üçüncü adam çok zengin, Berat Albayrak, başka hiçbir özelliği yok. Birdenbire oraya geldi.
    Bol servetiyle bir kenara çekilecektir.
    Ben olsam 2014'de çekilirdim. Kendi elimde olsa çekilir giderdim. Çekilmediğine göre, çekilemiyor demektir.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Erdoğan ortalarda yok dediler biz de merak ettik hani...

Sen misin merak eden?

Başladı gene höykürmeye...

Sessizliği daha iyiydi yav...

Kim alıntıla dı yukarıdaki Erdoğan nerede haberini?

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Erdoğan ortalarda yok dediler biz de merak ettik hani...

Sen misin merak eden?

Başladı gene höykürmeye...

Sessizliği daha iyiydi yav...

Kim alıntıla dı yukarıdaki Erdoğan nerede haberini?
    Hönkürme yok abi mesaj yayınlanmış sadece , canlı yayınamı çıktı ?
    Adam yok ortada hala canlı yayına çıktıysa bir şey diyemem.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Erdoğan, Lozan Barış Antlaşması'nın imzalanmasının 96'ncı yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    başka yollar da var, gizlice gömmek gibi. asker beslemek veya kira vermek gibi sorunlar da yok...
    Evet...Şuanda da dünyanın dört bir tarafında hazine avcıları,ellerinde detektörlerle bu gömüleri arar,dururlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Emmeli gommeli tabiri ordan gelir zate Bizanstan
    Kolpaçino filmindeki replik geldi aklıma.

Mutfağımız ön planda değil gömmeli. Banyomuz da emmeli diyordu Şafak Sezer.

8. Yalçın Hoca maksatlı yazar ve söyler...Böylelikle bazı yerelere mesaj gönderir.

Söyleşide ''servetleriyle kenara çekilir'' diyor ama bir başka cümlesi şöyle ''bilgisiz, çok büyük cezalar görecek.''

Sayfa 913/981 İlkİlk ... 413813863903911912913914915923963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •