Sayfa 941/981 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 7,521 - 7,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. 1 saat önceden başlık hareketlenmeye başladı
    Bu başlığı şu anda 111 kişi okumaktadır. (40 üye ve 71 ziyaretçi)

5.69 değdi.
    Ya oynuyorlar ya da düşük gelecek diye tahmin ediyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    500 puan faiz indirimi bekliyorum...24 ten 19 a...
    sayın regltuprs

insanlara bunu anlatamıyorum klavye yetersiz kalıyor. sözlü videolar çekiyorum.

kamuda merkezden borç alıyor aldığı vergiler otada oda faize gidiyor. kendi borçlanmasını düşürmek için halkın mevduatlarını bu yolla alacaklar faizler bence 17 olmalıki vergiyi kompanse etsin. 17 oldu mu? olunca tahvili merkeze kitleyip karşılığında gıcır tl alacak.. :D yani sanmayın faiz indirimi halk için kendi para basma tekniğidir.

3.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Yeni başlığı webster açsın dolar 4 olmazsa bende bir daha siteyi bile açmam. Adam doğuştan abdestsiz

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o açmadı mı zaten başlığı korkup satanlar var şuan fiyattan belli tırsıttılar milleti 250 baz puan indirse fedde o kadar indirse yine 5.60 altının görüleceğini düşünmüyorum şahsen görülse bile erdoğan artık bu kadar laf ettikten sonra faizleri düşürmek zorunda 5.70xx lerden terste kalacak olan çok beklemez diye düşünüyorum sene başı 5.30 lardaydı bu kur zaten 40 kuruş koymuş üstüne o günlerden alan adam bile şuan memnun değildir getirisinden fakat tersine dönecek rüzgar ülkenin ekonomik hali ortada tl de rahat uyutmuyolar insanı suriyenin doğusu meselesi başladı çavuşoğlu dün bizi oyalamayın diye yine tehdit etti başımıza bi bela daha alıcaz biz çok sürmez.

4. çetinkayanın bende 250 baz puan için gittiğini düşünmüyorum mb başkanının fütursuzca görevden alınması kurun 5.80 zıplamasını göze alan en az 300 çeker 400 hadi belki ama üstü aptallığa girer.

5. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan'ın, Türk vatandaşlarına yönelik vize uygulamasını 1 Eylül'den itibaren kaldıracağını açıkladı.

Kardeş ülke değil mi? Vize mi uyguluyorlarmış? Şaşırdım.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yalnız kallavi bir indirim gelmezse beton gümler. Yandaş beton torunlar, ağaoğlu, sinpaş, kiler vesaire şuan yüksek faiz indirimi gelsin diye ellerini açmış dua ediyorlardır.
    Indirim gelse bile konut piyasası bitik çıkmazda
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Tahminimi 250 baz puan indirime revize ettim.
    Kur 5.80'i bulursa bulur...
    Esas maç Eylül'de.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Faiz düşecek.
    Yüksek faizle niye borçlansınlar.
    Selamlar.
    piyasadaki fonlama ihtiyacı süreklidir. belli ki oyuncuların ihtiyacına binaen bu sabah mb ihale açmış ancak sonra ne olduysa ihaleye talep gelmemiş. enteresan nokta burası..

piyasadaki diğer bir takım işaretleri de dikkate alırsak sanırım sağlam bir indirim gelecek..en az 400 bp diyorum
    ytd..

Sayfa 941/981 İlkİlk ... 441841891931939940941942943951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •