Sayfa 875/981 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Doların niye düştüğünü buldum, vay aq:
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. Trump bizim reisin hışmından korkuyormuş. Salı günü toplatıdan yaptırım söylemi yerine seni seviyorum reis diye haykırabilirmiş. Eğer yaptırım gelmezse 5 puan indirim gelecektir diye düşünüyorum.

Ağaoğlu, Torunlar, Kller ve Sinpaş gibi yandaş beton zorda yetiş reis.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Toparlanma diye bir ihtimal var mı ?
    Akdenizden gaz degil nur fışkırırsa belki

5. hazırlanmalısınız.. enflasyonun faizle eşit olmadığı ortamlarda, hükumetin itibari değeri olan mübadele aracında kayıplar kaçınılmazdır.

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum size. Aslında 31 Mart akşamı İstanbul'un kaybedilişine verilen tepkiden belliydi. AKP gençliği sus pus olup evinin yolunu tuttu. Şu ya da bu vesile ile ortalık yerde tekbir getirmeler en aza indi. İslamcı kesimde davaya inananlar AKP'nin dava partisi değil rant partisi olduğu görüşündeler. Yeniakit'in Dilipak'ı bile tekrar edilen İstanbul seçiminde gizliden gizliye İmamoğlu'nu destekledi.

Bütün bunlar AKP'nin takatten düştüğüne işaret ediyor. Yasadışı direnme gücü de sıfıra yakındır. 3-5 tane soytarının orada burada sakladığı söylenen silahlardan bir şey çıkmaz. Sandık kaçırılırsa, sandıktan çıkana saygı duyulmazsa sebep olanları bu millet tükürüğüyle boğar.
    üniversitede yurtta boyle tiplerin konusmalarına şahit oldum elemanlar medrese gibi yerlerde ortaögretim görmüş tipler kafaları yıkanmış. Türk adına ve Türklüge düşmanlar sen necisin dersen ıkına sıkına Türküm diye cevap veren tipler. Türkiyede yasanan butun sorunun Türkiye isminini Osmanlı yada herhangi bir isim olsa sorun olmaz anlayısı var. Bizzat yetiştirilmiş beyni yıkanmış Türkiyeye sadece adı Türkiye oldugu için anlamsız bir düşmanlık besleyen kişiler.

7. adamın iki kızı varmış birini dolarcıya diğerini de faizciye vermiş.bu baba kızlarının mutluluğu için nasıl dua etmelidir.Türkiye'nin ekonomik sorunu

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Oda maşallah 102500 kıramamış borsayı 115.000 e çekti, doları 5,83 de bıraktı adam kafasına göre ohhh çizip duruyor, ordan çanak buradan tobo, şurdan direnç mübarek.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 875/981 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •