Sayfa 61/981 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. ABD Başkanı Donald Trump, İrana saldırı planını geri çektiği yönündeki iddialardan dolayı basını eleştirerek, bu aşamada sadece planın ilerlemesini durdurduğunu söyledi.

Trump resmen duyurdu: ABD pazartesi günü İran'a yeni yaptırımlar getirecek
    New York Times, Trumpın İranın ABDye ait bir insansız hava aracını düşürmesinden sonra ülkeye yönelik bir saldırı planına onay verdiğini, ancak daha sonra aniden bilinmeyen bir nedenle emri geri çektiğini ileri sürmüştü.
    Konuyla ilgili Twitterdan açıklama yapan Trump saldırı planı ile ilgili doğru bilgi verilmediğini ifade etti.

Trump Yanlış bildirildiği gibi, İrana saldırı ASLA geri çekmedim, sadece şu anda ilerlemesini durdurdum ifadelerini kullandı.

2. https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...nacak-5193037/

bukadar olayın üstüne bu nasıl bir acemilik

3.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...nacak-5193037/

bukadar olayın üstüne bu nasıl bir acemilik
    Seçim o kadar tartışılmış, iptal edilmiş.
    Yahu sadece bir ilde seçim yapılacak hem de.
    Özen ile itina ile.
    Milletvekili mührü nedir.
    Yakışıyor mu.
    O mührü oraya kim koyuyor kim düzenliyor bu mühürleri?
    Ne kadar saçma bir tartışma ve saçma bir YSK toplantısı an itibari ile.

4. Bu seçimde bu bahane ile iptal olursa dünyaya iyice rezil oluruz.

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    cogu tatil yoreleri 34 plaka arac doluymus..sanirim bosuna kurek cekti chp secmeni.
    Bunu delillendirebirebilirmisiniz?
    Farz edelim ki dediğiniz doğru ...(değil ya...)
    Örneğin Bodrum dan bir aracın İstanbu la gidip gelmesi en az 1200 tl filan...
    Yol yorgunluğu da cabası...
    Araçlarını bırakıp otobüs ve havayolunu tercih etmiş olamazlar mı?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

6. Çeşme Alaçatı da İstanbullu neredeyse yok gibi. Trafikte çok nadir 34 plaka görüyorum. Butik otel ve restoran işleten dostlarda aynı şeyi söylüyorlar. İstanbullular gitti işler bitti diyorlar. En kısa zamanda gelmelerini bekliyorlar. İnsanlar bilinçli ve sorumlu hareket ediyor bu hassas dönemde. Tebrik etmek lazım İstanbulluları.

7. Çeşmeye seçim molası.
    İzmir turizminin gözbebeği olan Çeşme sahilleri, İstanbullu seçmenin oy kullanmak için İzmiri terk etmesiyle sakinlik yaşadı.

Giriş Tarihi: 23.6.2019
    Çeşmeye seçim molası

Ülke turizminin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Çeşme, Türkiye'nin birçok bölgesinden tatilciyi ağırlarken, özellikle Alaçatı çok sayıdaki İstanbullu tatilcinin vazgeçilmezi haline geldi. Uzun Ramazan Bayramı tatili için Çeşme ve Alaçatı'ya gelen çok sayıdaki İstanbullu tatilci, bayram tatili bitmesine rağmen tatillerine devam etti. Ancak bugün tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimi nedeniyle, demokratik haklarını kullanarak oy kullanmak için tatile ara veren İstanbullu tatilciler, hafta başından itibaren Çeşme'den ve Alaçatı'dan ayrıldı. İstanbullu tatilcilerin seçim nedeniyle İstanbul'a dönmeleri üzerine, butik otel ve turistik otellerin dolulukları da düştü.

8. Türkiye'de böyle şirketler olsa uzun vadede kesinlikle yatırım yapardım.Ameliyat robotu üreten bir firma.1000 dolarlık hisse al çocuğuna ev parasi kalsın.En son 2016 gibi bakmistim ordan bile kac katina gelmiş.Ama nerde bizde böyle şirket,böyle teknoloji...
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Sayfa 61/981 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •