Sayfa 706/981 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 yılını dolduran Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni eleştirenleri hedef alarak "Sistem ülkemizin gelecek umududur. 'Eski sisteme dönelim' diyenlerin FETÖ ile irtibatları vardır" dedi.
    Bahçeli tabiki ister bu sistemi . Sevgili AKP 'miz bu sistemde tek başına başkan çıkaramaz kendisine muhtaç olur . Şimdilik. ...

2. (6.24) zirvesinde başlayan düzeltme hareketinin şimdilik dibi görünen (5.58) den başlattığı yukarı hareketini,
    pazar gecesi "gap" li bir açılışla [ (23)mayıs - (14) haziran zirvelerinde çekilen ]düşen çizgisini aşıp,
    hafta boyunca sergilediği kararsız tutumundan sonra,
    haftayı cuma gecesi (5.72) seviyesinde kapattı.
    (4) temmuz dibinden başlattığı yukarı yönlü mini trend desteğini kırmadığı müddetçe;
    (9) - (23) mayıs zirvelerinden çekilen düşen çizgisini aşması beklenir.
    desteğin kırılması halinde, (5.66) üstünde kalınması hali önemli.
    https://twitter.com/…bel/status/1150006469850517504

3. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tarihimizin şu anda en önemli anlaşması, S-400 anlaşmasıdır

CAATSA, bunu ikide bir söylüyorlar. Tamam da şimdi CAATSA ile ilgili, bu konuda imzayı Sayın Trump 2017'de attı. Bizim CAATSA ile ilgili şu projemiz bizim onun da öncesine gidiyor. CAATSAnın kapsamı içinde Türkiye yok, böyle bir şey söz konusu değil. Dolayısıyla daha da ileri gidecek olursak, bunun içinde F35 ile ilgili de herhangi bir şey söz konusu değil. Onun için bu oyunlara gelmeden, biz devletler arası bu ciddiyetten hareketle adımımızı attık, atıyoruz ve buralarda ben herhangi bir sıkıntı doğacağına inanmıyorum. Yolumuza kararlı bir şekilde devam ediyoruz.

https://www.haberler.com/son-dakika-...244102-haberi/

4.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    bak sana bişe daha diyim 2016 da saftım ekonomi konusunda daire sattım o günün parası 1 kilo altın alıyordu 170 binlerden şuan sattığım yerde daire 250 bin tl altın kaç 0da 250 bin tl ne olmuş mevduatta topladığım para 190 bin kazık ne kadar 60 bin 3 yıl para biriktirmem lazım aynı daireyi almak için çünkü niye demir dolarla beton kimyasalı dolarla pimapen petrol ürünü enerji dolarla kıçı kırık hazır sıva bile yabancı markalar hep baumit knauf şu bu o yüzden bize anlatma o işleri milliyetçilikle ilgisi yok bu işin para kazanmak içinde almıyo kimse doları zira dolar para kazandırmaz dolar arttığı kadar zam geliyo herşeye alım gücünü korursun başkada bişe olmaz.

2016 yılı başında 1gr altın 100tl idi sonunda ise 128TL ile günü kapadı. ortalama değer alalım 114TL,

170.000/114= 1491gr altın.

%1,5 net olarak 3 yıl altın faizi=1558gr altın. (eğer devletin %5 faiz veren sermaye araçlarına yatırdıysanız kazanç katlanır)

O zaman altın alsaydınız günümüz ederi: 1558gr*260TL/gr=405bin TL.

170bin liranın karşılığı olarak 3 küsur yılda 20bin tl mevduat faizi aldıysanız mevduat faizleri topiğini gözünüzü dört açıp okuyun ki bir daha böyle düşük oranlardan paranızı bağlamamış olun.
    Bol kazançlar.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

15 Temmuz izleyelim ne kadar ......

https://www.youtube.com/watch?v=e41wHHlJxM8

6. Son dakika! Gazete ve televizyon kanallarının genel yayın yönetmenleriyle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, S-400 ile ilgili açıklama yaparak, "Tarihimizin şu anda en önemli anlaşması, S-400 anlaşmasıdır. Çünkü bu bir pazar olma mantığı değildir." dedi
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazete ve televizyon kanallarının genel yayın yönetmenleri, bazı yazar ve akademisyenlerle Vahdettin Köşkü'nde bir araya geldi. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'li Cumhuriyetçi Kuzey Carolina Senatörü Lindsey Graham'ın Türkiye düşmanı biri olduğunu belirterek, "Böyle bir zatın, senatoya getirmiş olduğu bu tehdit, Türkiye ile ABD ilişkilerini adeta bozmaya yönelik hesapsız bir tehdittir. Ben inanıyorum ki Sayın Trump bu oyuna gelmeyecektir." dedi.
    Bir gazetecinin "S-400 ve F-35'in bir ülkede aynı anda savunmaya katılması muazzam bir şey. O hedef için, biz de o stratejiye yönelik kime ne görev düşer onu öğrenebilir miyiz?" sorusuna karşılık Erdoğan, şunları kaydetti: "S-400 bir hava savunma sistemidir. O ayrı bir konu. Ama F-35'e geldiğimiz zaman o bir taarruz silahıdır. Fakat biz tabii buradaki 9 ortak ülkeden bir tanesiyiz. Hatta hatta biz burada, ortak olmanın ötesinde üretimine katılan ülkeyiz. Fakat bütün bunlara rağmen, bu yapılan hem dostluğa, hem böyle ortaklığa da yakışmıyor. S-400 farklı bir şey F-35 farklı bir şey. ve biz burada ödeme planında da, ödemelerini en sağlıklı şekilde yapan bir ülkeyiz. 1 milyar 400 milyon dolar şu ana kadar biz F-35 ile ilgili ödeme yaptık. Bir diğer taraftan da parçaların üretimine yönelik, bunları da yapıyoruz. Şu anda ben tabii Başkan Sayın Trump'ın altındakilerle aynı düşüncede olduğuna inanmıyorum ve bunu da en son Osaka'da beraber yaptığımız toplantıda tüm dünya basınının önünde kendi arkadaşlarına falan çok açık, net söyledi. Sayın Trump'ın duruşu bu olduğuna göre, bunun dışında da herhangi bir şeyi biz şu ana kadar ilgili birimlerimizle tespit etmiş değiliz. ve temenni ederim ki F-35 konusunda farklı bir istikamette gelişme olmaz. Şimdi ikide bir bazı yaptırımlardan bahsediliyor. Ben bu konuda da, yani Sayın Trump'tan aldığım izlenimlerden de hareketle söylüyorum. Böyle bir durumun, mesela CAATSA, bunu ikide bir söylüyorlar. Tamam da şimdi CAATSA ile ilgili, bu konuda imzayı Sayın Trump 2017'de attı. Bizim CAATSA ile ilgili şu projemiz bizim onun da öncesine gidiyor. CAATSA'nın kapsamı içinde Türkiye yok, böyle bir şey söz konusu değil. Dolayısıyla daha da ileri gidecek olursak, bunun içinde F35 ile ilgili de herhangi bir şey söz konusu değil. Onun için bu oyunlara gelmeden, biz devletler arası bu ciddiyetten hareketle adımımızı attık, atıyoruz ve buralarda ben herhangi bir sıkıntı doğacağına inanmıyorum. Yolumuza kararlı bir şekilde devam ediyoruz."

Tarihimizin en önemli antlaşması Lozandır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bu hafta gelecek olan yaptirimlar, yaptirim yaptik demek icin olacak diye tahmin ediyorum. Ne demisler

What is done can not be undone

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 706/981 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •