Sayfa 204/981 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Atilla'yı gönderiyorlarmış. Dolar aşağı adı lazım değil banka yukarı olabilir.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. keske tatil borsasi olsa..
    her sene kasimda aldigim tatil gidecegim tarihe dek 3 e katlaniyor..
    bu senede aynisi oldu..

3. gel bebenee 5,77 testi tamamlanırsa bu iş olacak.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Atilla'yı gönderiyorlarmış. Dolar aşağı adı lazım değil banka yukarı olabilir.
    Selamlar.
    Evet öyle yazıyolar 5,30dan 5,80 oldu zaten bizi bile geçti :D
    benim bu dolardan yana ümidim kalmadı valla

5.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

gel bebenee 5,77 testi tamamlanırsa bu iş olacak.
    bu bizim bankacı çıkarsa bu testler işler mi hocam bilmiyorum ama 5,93 üzeri atmadıkça yükseliş beklemeyin diyolar =(

6.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    bu bizim bankacı çıkarsa bu testler işler mi hocam bilmiyorum ama 5,93 üzeri atmadıkça yükseliş beklemeyin diyolar =(
    https://twitter.com/hdinckurt/status...784321/photo/1

ikiz taban formasyonu yaptı adamlar ben buna göre temmuz vadede abandım gitti hemde bugün. İsterlerse papazı tekrar tutuklatıp salsınlar ipimde olmaz.
    Temmuz sonuna kadar ekranı kapar işime bakarım.

linki beceremedim resmi tekrar atıyorum.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. Bugün markete gittim aldığım peynirlerin hepsine %20 civarında zam gelmiş dolar düştükçe herşey zamlanıyor.

Yahu hani enflasyondan koruyacaktı bizi bu dolar?

Dolar en azından enflasyon kadar yükselmesi gerekiyorken 7.20 ler nere 5,80 ler nere.

Adil değerin çok ama çok aşağısındayız. Aldığım her ürün et süt yumurta, peynir vs. her ay zamlanıyorken...

Sayfa 204/981 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •