Sayfa 296/981 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Eğer yaptırımlar olmayacaksa ki Reis öyle diyor (olmasın da) dış politaka yazarları cortladı...
    Onlarda benim/bizim gibi kendilerini olacağı yönünde şartlamışlar...
    Maalesef toplumu yanlış yönlendirdiler...
    Kamuoyunu yanlış bilgilendirdiler...
    Eğer yaptırımlar olmazsa(olmasın da)hem Reis,hem Trump bizim dış politaka yazarlarını iyi madara etmiş olacaklar....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2. dolarcılara haber lazim S1500 gibi

3.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Eğer yaptırımlar olmayacaksa ki Reis öyle diyor (olmasın da) dış politaka yazarları cortladı...
    Onlarda benim/bizim gibi kendilerini olacağı yönünde şartlamışlar...
    Maalesef toplumu yanlış yönlendirdiler...
    Yanlış bilgilendirdiler...
    Eğer yaptırımlar olmazsa(olmasın da)hem Reis,hem Trump bizim dış politaka yazarlarını iyi madara etmiş olacaklar....

saygılar/başarılar
    goodmorning

4.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku

http://www.hurriyet.com.tr

20 yılı geçti hala piyasa yapıcısından daha akıllı olduğumu sanmaya devam ediyorum....
    Halbuki distur çok basit ve açık;Piyasayı anlamaya/anlamlandırmaya çalışma,ona biat et/itaat et...
    Yok bu (kalın) kafam bu gerçeği kabul etmemekde (bazen)direniyor
    Piyasa yapıcıdan daha donanımlıyım ya...
    Piyasa yapıcıdan daha iyi bir veri setim varya...
    Neyime güveniyorsam artık....
    Doların haber desteği şimdilik yok gibi
    Artık teknik hareketler yapar mı diye bekleyeceğiz bir müddet

Dip Not:Yaptırım olmayabileceğini başlıkda ilk paylaşan bendim sanırım...Laura Pitel ablamızın ağzından...Ama iş işten geçtikten sonra...

saygılar/başarılar
    Bu Fx Py'sinde de nasıl bir kaynak varsa herkes bas bas yaptırım diye bağırırken kimse inanmazken adamlar o kadar emin fiyatladı ki olmayacağını. Herhalde bu Py'lerin kaynakları direkt beyaz sarayın içinden belki başkan bile olabilir.

Büyük parayla(piyasa) hiçbir alanda yarışamayız, duygulardan sıyrılıp onun gittiği yöne gitmek en doğrusu. Piyasa her zaman haklıdır diye boşuna dememişler. Çünkü adamların haber kaynakları, analiz kaynakları bizim aylarca önümüzden gidiyor.

Buradan F-35 harici bir yaptırım gelmeyeceğini varsayarsak artık kendi ekonomi gündemimizle ve yaptıklarımızla yargılanma zamanımız geldi bence. Türkiye küçülürken, cari açık düşer dolara reel talep azalırken dolar hep yukarı gitti. Bunun olmaması gerekiyordu.
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

5. Obamaya tabiiki giydirecek abi adam demokrat, obama derken demokratlara giydiriyor sarı ve adamlarda seçim işi var normal yaptığı açıklamalar.
    Ben gene diyorum yüz yüze açıklamalarda ılımlı işer olması normal, çinle bile kaç aydır adamların ebesini belledi geçirmediği vergi kalmadı gülücükler atarak foto çektiriyorlar elleri mahkum.
    Bizimkisi gene en iyi yaptığı şeyi yapıyor yalan söylüyor , bu trump ın yaptırım yapmayacağız işi kabataş saldırısı işine döner hahahahah
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6. iyiki sarilmamisim dolara fazla yoksa
    seviyordu beni...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Obamaya tabiiki giydirecek abi adam demokrat, obama derken demokratlara giydiriyor sarı ve adamlarda seçim işi var normal yaptığı açıklamalar.
    Ben gene diyorum yüz yüze açıklamalarda ılımlı işer olması normal, çinle bile kaç aydır adamların ebesini belledi geçirmediği vergi kalmadı gülücükler atarak foto çektiriyorlar elleri mahkum.
    Bizimkisi gene en iyi yaptığı şeyi yapıyor yalan söylüyor , bu trump ın yaptırım yapmayacağız işi kabataş saldırısı işine döner hahahahah
    Yaptırım olsun olmasin gidişat iyi değil.bu ülke her yıl 20-25 milyar dolar faiz ödüyor .buna can mi dayanır ?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    goodmorning
    Sizi, benden/bizden daha erken uyandığınıza dair delil sunmaya davet ediyorum...
    Bu başlığı (ve hisse.net in bazı başlıklarını) iyi kötü takip etmeye çalışıyorum
    Bir Allah ın kulu yaptırım olmayacak dediğine şahit olmadım
    Siz dediyseniz buyrun delilinizi ltf bizimle paylaşın...
    Ben dahil tüm Hisse.Net yaptırımlar geliyor tam tamları çaldı...
    VE CORTLADIK...
    Bunun için tüm KAMUOYUNDAN ÖZÜR DİLİYORUM

Dip Not:Gecikmeli de olsa bu başlık da yaptırım olmayabileceğini Laura Pitel ablamızı kaynak göstererek ilk paylaşan da bendim...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 296/981 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •