Sayfa 811/981 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Şu dolarınıza sahip çıkın lütfen. 10 aydır gram altıncılarında rızkını yiyorsunuz.
    Anladık kendinizi batırcaksınız ama bizide arkanızdan sürüklemeyin bari.

Düşün yakamızdan.

2. 20 yıllık traderım dolarda son bir yılda gördüğüm rezil dönemi ömrü hayatımda görmedim...

Allahtan bir miktar altın pozisyonum var... o da olmasa...

Mikrosundan makrosuna geçmiş 30 yılın tüm dolar grafiğini analiz ettim son bir yıldaki grafik hiçbir döneme uymuyor..

Master_Gamer Guest
    TERCÜME HATASI MI YAPILDI

Ancak Trump’ın açıklamasının, tercüme hatası olduğu belirtildi. Trump’ın bu açıklamayı Beyaz Saray’daki çalışma odası Oval Ofis’te yaptığı ve aslında “Yaptırım konusuna bakıyoruz ve henüz bir karar vermedik†dediği aktarıldı.

Amerika’nın Sesi’nde yer alan haberde “Başkan Donald Trump, ABD'nin Türkiye'ye Rusya'dan S-400 füze savunma sistemi almasından dolayı şu anda yaptırım getirmeyi düşünmediğini söyledi†ifadeleri kullanılmıştı.

Böyle bir salaklık yapılmamıştır herhalde

4. Sosyal medya da döviz tavsiyesi yapanlara nedense ( selçuk geçer, kıdemli analist vb. ) hiç bir yaptırım yok. Çok dikkat çekici işler.

5. Satılan daire için bile bugün 5 müşteri geldi. Daha geçen haftaya kadar ayda 4 kişi aramıyordu. İnsanlar dövizdeki bu tutarsızlığa, faizin düşeceği söylentilerine anında tepki vererek yeniden gayrimenkule yönelmiş. İstenen algı oluşturulmuş.

6.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    tospikcigim senden önceki arkadaşda öyledeyip acmıştı
    bırak güneysu selim abi acsın enazından terso olursa ona ekşiriz
    Bana ekşiyebilirsiniz kabul
    İyi dileklerde bulunduk olmadı.
    Daha bitmiş değil gerçi 190 sayfa var.
    Belli olmaz her an her şey değişebilir.

tamamen hikaye bu iyi polis kotu polis hali..
    yvsaklarin agababasi twetterdan 'olurum turkiye' parcasini da eklese tam olacak..
    bu sari kafa kime ne ortami sagliyor, tahvil ve borsada sikisip kalan fon mu varda cikis icin firsat yaratiyor bu at pazarcisi trump..
    neymis yaptirim uygulamayacakmis, ula sen kimsin.? senato karar aldiktan sonra senin hukmun ne capin ne.? bu adam f35 ureten firmada pay sahibi degilse ben de bisey bilmiyorum..
    burayi okuyan varsa mb civarlarindan, sakin ve sakin gaza gelip faiz indirmeyin , bak cok degil 1 yil sonra faizler 35 , enflasyon 40 , dolarda 10 olur; bu isler sakaya gelmez..
    tarihe not dusulsun diye yazdim, ytd..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. Bu gidişte 25 Temmuzda 5 veya 6 puan faiz indirimi çok sürpriz olmasa gerek.
    Dolarda bence bir ralli başlayacak haftaya merkez kararı öncesi. Sonrası muallak.
    3 ve altı dolara aşağı çeker, 4 ve üstünde yukarı iter. 6 puan zirve tazeletir.

Sayfa 811/981 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •