Special Days Image
Sayfa 817/981 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Sarı fırlatma hangi alemin adamı çözemedik.
    Ne alıyor acab? Bozai ise adamı fena bozai.
    Muhtemelen tiner yada bali çekiyor.

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/...bir-bilgi-yok/

2. Size bir sır vereyim tıp camiasında canan karatay'a (sayesinde sağlığıma kavuştum ve bu yaşımda 18 yaşımdaki kilomdayım)

Finans camiasında ise altın uzmanlarına ambargo uygulanıyor. Finansal medyada altını savunan uzmanlara görünmez bir el her nedense engel koyar ve onları ana akım medyada göstermezler..

Bu sadece bizde değil tüm dünyada böyle...

Birileri doğruların gizlenmesinden ciddi anlamda menfaat sağlıyor...

Neyse ben yatar herkese iyi geceler

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sarı fırlatma hangi alemin adamı çözemedik.
    Ne alıyor acab? Bozai ise adamı fena bozai.
    Muhtemelen tiner yada bali çekiyor.

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/...bir-bilgi-yok/
    Sünger Bob da sarı bu da sarı.BOPun başkanı olabilir

4. Ne olduysa bu ticaret savaşlarıyla oldu.fed de döndü peki neden bir anda ve hala veriler iyi gelirken.bence bize hiç anlatılmayan sebep su.cin ticaret savaşlarında ABD tahvili satip(dolar degerliyken) altın almaya başladı.cok iyi bir hamle.amerika da şimdi karşılık veriyor.dolarin değerini düşürüp tahvilleri daha aşağılarda karşılamak ve onsu artırıp Çin'in ucuzdan altın toplamasını engellemeye çalışıyor.bu iş daha çok su götürür.muzakerelerde ilerleme sağlanırsa Fed 1 ay sonra veriler iyi diyiptek indirim 25 ten sonra indirim çöp diyebilir.ayrica Amerika borsa kur ilişkisinden de kazanıyor.bu hareketler en büyük yapımcıların oyunu merakla izliyorum.ytd.

5. Tekrar güncelleyelim

6.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Yaptirim ..

600 puan civarı bir indirim gelir ise ben dolarin 6 yi kısa sürede aşacağını düşünüyorum.

Ytd

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    benim beklentim de 600, hatta daha sembolik bir 625

dolarcılar allahın şanslı kulları- merkez başkanının alınmasıyla doların bir ölü kedi atağı yapmasına fırsat tanıyacağı (nitekim 5.77- 5.78'lere kadar cüret etti) köprüden önce son çıkış demiştim.. bitmiyo son çıkış fırsatları, şimdide 6 puan güm diye piyasanın beynine indiğinde, 3-5 kuruş kafa kaldırabilecektir bence de..

o çıkışı da kaçıranlar artık oturup ağlamasın- kendi düşen ağlamaz.. benim dolarım, benim kararım demiş olacaktır.. dolar olarak bakıverir olur biter, 100 dolar hep aynı 100 dolar..

7. Dolar pahalı değil bence.riskimize göre bu fiyatlar iyi.tej sorun çoğunluğun gittiği yere gitmekte ayak diretiyorlar işlerine gelmiyor.biz neyi biliyoruz.su akar yolunu bulur veya seve seve.ytd.

8. 625 puan indirip doları 6 dan aşağıda tutabilirlerse MB nın çaycısına kadar plaket verilmeli bence @karakemal

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 817/981 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •