Special Days Image
Sayfa 946/981 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Merkez bankası politika faizini 425 baz puan indirdi %19.75
    Dolar/TL 5.7410

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Bankalardaki makas farkı en az 5 kuruş en fazla 8 kuruşa kadar çıkmıştı.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    borsa eksi olduguna gore(indirime gore bir anda +1.5 olabilir) ve dahi dolarda bunlar 425 baz puan gibi bir dusus yapacaklar..(son 1 haftalik yukselis bunu isaret ediyor bize, bist)
    fed faiz indirimi yapmaz diyordum onlar kucuk bir indirime gidecek gibi gorunuyor bizim mb da bunlari takip ettigi icin indirim yapacak gibi gorunuyor..
    ben olsam mumkun degil indirmezdim ve hala buyuk cesaret diyorum bu indirime..
    dolar/tl ne olur derseniz cok buyuk bi yatirimim yok az bi miktar doviz var onu da nasil olsa bi yerden iteleriz..
    esas para altinda, dolarcilar eylule kadar bekleyecek..
    Pala senin mk pala, ac kopek; bu mu yani..5.75 mi.!!!
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Tcmb politika faizinde 425 baz puan indirime gitti.

Yeni politika faizi %19.75 oldu.
    Dedik rxpu inanmadın.
    100-200 olmazdı.
    Beklediğim gibi oldu 0.75 azı.
    500 beklerdim.
    Yine de niyetleri belli.
    İnşaat inşaat.

5. 425 puan indirdiler şimdilik hareket yok 5,76'ya zıpladı geri geldi devamında ne olacak göreceğiz

6. 425 baz puan yaptılar vay anasını.

7. offf 425 puan düşürdü

faizlerin ruhuna el fatiha

demekki doların bu düşük seviyesinden hükümet de memnun değil.. piyasalar canlansın istiyor belli ki..

*tcmb: Son dönemde açıklanan veriler iktisadi faaliyetin ılımlı bir toparlanma eğilimi sergilediğini göstermektedir

*tcmb: önümüzdeki dönemde net ihracatın büyümeye katkısını sürdüreceği enflasyondaki düşüş eğilimi ve finansal koşullardaki kısmi iyileşmeyle birlikte ekonomideki kademeli toparlanmanın devam edeceği öngörülmektedir

*tcmb: Yakın dönemde küresel iktisadi faaliyetin zayıflaması ve enflasyona dair aşağı yönlü risklerin belirginleşmesiyle gelişmiş ülke merkez bankalarının genişleyici para politikası adımları atma olasılığı güçlenmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 946/981 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •