Sayfa 849/981 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Son dakika! Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ABD'li mevkidaşı Pompeo ile görüştü. Görüşmede, ikili meseleler, F-35, S-400, Suriye, Münbiç, İdlib ve Güvenli Bölge konuları ele alındı.

2. Bu topikte TBMM den daha fazla siyaset konusuluyor......Bu kadar siyaset konusuyorsunuz eminim cogunuzun her hangi siyasi bir partiye uyeliginiz bile yoktur....
    Neden desteklediginiz siyasi partilere uye olup siyasete girmiyorsunuz sasiriyorum dogrusu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku

Haftanin en dogru sozu...

omrum boyunca bu kadar ilkesiz bir siyasete sahit olmadim...
    Iktidar cenahi simdiden zafer mesajlarini yayinlamaya basladilar...Bildikleri bir seylermi var acaba?....iktidar kuskun kitleyi sandiga gitmeye ikna mi etmis?...

daha oncede gorustugum bazi ak partililer Secim tekrarlanirsa bu defa garanti biz aliriz diyorlardi...
    Bu kadar buyuk bir farki anket firmalari neden bilmediler ?..

Demekki Erdogan ve ak partinin son gunku hamleleri tam bir intihar eylemiydi...Bu hamleler siyaset kitabina ders olarak yazilmasi gereken cok onemli olaylardir.

Neyse, sonucun tum istanbul ve ulkemiz icin hayirli olmasini diliyorum.
    Bir Belirsizlik daha bitti..
    Bu topikte TBMM den daha fazla siyaset konusuluyor......Bu kadar siyaset konusuyorsunuz eminim cogunuzun her hangi siyasi bir partiye uyeliginiz bile yoktur....
    Neden desteklediginiz siyasi partilere uye olup siyasete girmiyorsunuz sasiriyorum dogrusu...

Yahu hehe...

Bu başlıkta 9 adet mesajın var 3 tanesi kesin siyasetle ilgili...

Bu nasıl iştir?

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Dinsiz olduğumu yazdım ama ateist olduğumu hiç yazmadım. Sen okuduklarını anlayamıyorsun. Ateist,Allaha inanmaz. Ben inanırım.

Deist, Allaha inanır, dinlere inanmaz. Ben deist de değilim. Çünkü; kutsallık olduğuna inanıyorum. Kutsallık, tüm dinlerin içinde olduğu gibi sanatın da içinde vardır. ''İlham'' kutsaldır. Demek ki kutsallık iddia eden metinlerin içinde de kutsallık vardır.

Kutsallık, her yerde üstü örtülü ve dağılmış bir vaziyettedir. Arayıp,bulmak icapeder. Dünyanın en zor işidir. Önce kutsal metinlerin asıl kaynaklarını bulacaksın.

Mesela Kuran'da ''ayıpladığı şey insanın başına gelecektir'' ayeti ya da sözü bana göre kutsaldır. Hangi ayet hangi sure bilmem, umurumda da değil.
    hadis bu dedigin olay, Kuran-i Kerimde de gecmez; zayif bi hadistir..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
    Bu topikte TBMM den daha fazla siyaset konusuluyor......Bu kadar siyaset konusuyorsunuz eminim cogunuzun her hangi siyasi bir partiye uyeliginiz bile yoktur....
    olur paşam pazartesi hemen gider üye oluruz...Tövbe tövbe.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Hükümet yüksek faizle dövizi tutmanın bedelini sanayide durgunluk ve işsizlikle ödüyor. Firmalar zincirleme iflasa gitmemesi için faizleri indirip piyasaya krediler yoluyla can suyu vermek zorundalar. Yani faizi düşürmeleri şart. Bu kumarı oynamak zorundalar. Eğer piyasalara can suyu vermezlerde toptan çökecek. Hükümette bunu bildiği için bu kumarı oynayıp faizleri baya bir düşürerek kredi kanallarını açıp pyasaya can suyu verecektir. bakalım bu ay faiz indirimi gelecekmi?
    diyelim ki faizleri milletin dedigi gibi 600 baz puan asagi cekti , gider millet kredi cekip doviz alirsa ne olacak.?
    batanlar batacak , batanlari kurtarmak icin ugras vermeye gerek yok..
    serengeti duzluklerinde yirticilarin ilk hedefi ya hastalikli ya yasli ya da yeni dogmus yavrulardir..
    surude ugrasmaz hastalikli yaslilar icin , surunun gelecegi ve ekosistemin duzgun islemesi icin bu sarttir ve gereklidir..
    muteahit kurtarmak , 3 paralik evleri 10 paraya itelemek icin faiz indirilmez, faizi indirip ne yapacaksin.? birak batan batsin, birak dogal seleksiyon gerceklessin..
    daha once ifade ettim , mb insallah boyle bi kumar oynamaz, tuketim ile buyume olmaz..
    guven ortami olustuktan sonra faiz kendiliginden iner zaten, sen o guveni bi tesis et bakalim ilk once..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7. Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yahu hehe...

Bu başlıkta 9 adet mesajın var 3 tanesi kesin siyasetle ilgili...

Bu nasıl iştir?
    Tıss...

Yanıt yok. Toz oldu.

Bu mu şimdi hasretini çektiğimiz insan tipi.

Pardon de. Bir şey de...

Sanal çok tuhaf bir yer. Hep derim.

Sayfa 849/981 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •