Sayfa 861/981 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Anladım.

Bu Ahmet Sabetaycı..
    Sana da bir boyoz benden...Yanında fırında pişirilmiş bir yumurta da cabası...

Malum boyoz yumurta gavur İzmir'in bir Yahudi hediyesidir...

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kürt düşmanlık ve nefreti dışında bir işi olmayan hırsız yalakası bir partiyi değil iktidara getirmek, parlamentoya dahi sokmak yanlış,

Ne iktidarı.

Yok eğer yüzlerce yıl terörle mücadele ederim diyorsan, edemezsin. Daha 2019'da ayağa düştün.

Dilenci ülkeler sınıfındasın.
    Kürt değil, sanırım Türk düşmanı yazacaktiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Buna epeydir yanıt yok...

Burada sergilediği kişilik bozukluğunda sanalda kendisine uygun gördüğü cinsiyetin de etkisi olabilir diye düşünüyorum...

"abla" lafı yanlış yapılacak bir laf gibi gelmiyor bana...

Klavyeden dökülüverdi anlaşılan saklanan gerçek.
    Harun abi durumu olmasında , ahmet abla deriz bizde bundan sonra..

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kürt düşmanlık ve nefreti dışında bir işi olmayan hırsız yalakası bir partiyi değil iktidara getirmek, parlamentoya dahi sokmak yanlış,
    Şu anda meclisde Türkiye'de Türk ulusunun içinde Kürdistan/Kürt ulusu yaratmak isteyen ve bu uğurda onbinlerce insanı katletmiş bir örgüt var,sen bunları nerede lanetledin nerede meclisden atılmasını cezalandırılmasını istedin göster bakayım bir!
    Önce Türk ulusuna karşı işlenen suçu ve suçluları adını adresini vererek lanetle sonra da kendi içimizde kimi eleştireceksen eleştir..

5.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Şu anda meclisde Türkiye'de Türk ulusunun içinde Kürdistan/Kürt ulusu yaratmak isteyen ve bu uğurda onbinlerce insanı katletmiş bir örgüt var,sen bunları nerede lanetledin nerede meclisden atılmasını cezalandırılmasını istedin göster bakayım bir!
    Önce Türk ulusuna karşı işlenen suçu ve suçluları adını adresini vererek lanetle sonra da kendi içimizde kimi eleştireceksen eleştir..
    Siz lütfen benim yazılarımı alıntılayıp,bana soru sormayın.

Sizinle muhatap olmak istemiyorum.

Lütfen.

6. Afra tafra abi abla ne fark eder yav
    Simdi gahmet gulay Ahmet mi
    Ben hep happy mi dedim ahmet abila ya ama farkmaz genelde mantikli biri
    Bora gibi kimseye guzelleme filanda yapmiyo
    Kisiligi oturmus bi kardesimiz gahmet. Cinsiyet no piroblem

7. Abbbaaavv yandaş kaymış ekonomistlere

Dilek Güngör: Dolar 10 TL olacak demişlerdi! Yalancı çobanlar, hiçbir tahminleri tutmadı
    Siyasi bakış açılarını analizlerine yansıtıp döviz kurları üzerinden felaket tellallığı yapan ekonomistler, yalancı çobana döndü. Hiçbir tahminleri tutmadı

http://www.patronlardunyasi.com/habe...tutmadi/223007

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Bu başlıkta yazdıklarınızı okuyoruz.

Ağır bir travma yaşadığınızı sanıyorum. Her anınızda bu kadar kin ve nefret başka türlü olamaz bence.

Umarım kurtulursunuz bir şekilde bu vücudunuza sadece zehir zerkeden durumdan.Bunu içtenlikle diliyorum.

Yukarıda yazdığınıza gelince...

"şu anda mecliste Kürdistan/Kürt ulusu yaratmak isteyen ve bu uğurda onbinlerce insanı katletmiş bir örgüt var.." demektesiniz...

Meclisteki HDP olmalı kastınız.

İyi ama o partiyi oraya bu ülkede seçmen sayılan insanların verdikleri oy getirmedi mi?

PKK yı anlıyorum da...

Bu insanları ne yapacağız?

Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Federatif bir çözümle kendi eyaletlerine hapsetmek mi?

Yoksa o bölgeyi onlara verip onlardan böylelikle kurtulmak mı?

Ya da?

Sayfa 861/981 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •