Sayfa 494/981 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. En azindan artik ekonomi yonetiminin dogru ya da yanlis, elbette yanlis 😂, adimlar atacagini gormus olduk. Baslangic zaten ofsayt. Para politikasi hukumetin isi degil, maliye politikana baksana sen. Tuike el at, MB ye el at. Hep kolay ama yanlis yola sapmayin. Olmaz agam, olmaz pasam boyle olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    En azindan artik ekonomi yonetiminin dogru ya da yanlis, elbette yanlis 😂, adimlar atacagini gormus olduk. Baslangic zaten ofsayt. Para politikasi hukumetin isi degil, maliye politikana baksana sen. Tuike el at, MB ye el at. Hep kolay ama yanlis yola sapmayin. Olmaz agam, olmaz pasam boyle olmaz.
    He ben sasiriyormuyum bu olanlara elbette hayir. Tam bekledigim hareketler.

3. Acaba diyorum yavaş yavaş düşük faiz yüksek kur dönemine mi giriyoruz..
    Malum dth ler tarihi zirvede.. dolarizasyon rekorda.. e bu millet 6.5 liradan aldığı ve şu an mevduat zararı ile 7.5 lira maliyetli dolarını satıp ev araba almaz..
    Devlet yastık altında milyarlar olduğunu biliyor.. dövizi rahat bırakıp faizleri de düşürürlerse ciddi ekonomik patlama bekliyorum..

Ekonomik patlama olurda ne yöne meçhul!

Sent from my ANE-LX1 using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    moruk kardeş Allah aşkına düzgün yaz yaw...Zor anlıyorum yazdıklarını...
    😆😆
    Bugüne dek bir kişiyi engelledim , o da kendisidir.
    Kötü niyetinden, kişiliğinden falan değil ha !
    Yazdıklarını anlamak için üç defa okumam gerekiyor ve en sonunda bakıyorum ki aslında hiçbir şey yazmamış ..

Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    ����
    Bugüne dek bir kişiyi engelledim , o da kendisidir.
    Kötü niyetinden, kişiliğinden falan değil ha !
    Yazdıklarını anlamak için üç defa okumam gerekiyor ve en sonunda bakıyorum ki aslında hiçbir şey yazmamış ..
    Bunak saçmalığı diyoruz, biz ona!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
    Yabancı şu ana kadar pek iç açıcı yorumlar yapmıyor...Allah sonumuzu hayreylesin...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    3 hafta sonra ekranima kavustum. Grafikleri guncelledim. Degisen birsey yok. 8+ yi gosteriyor hala.
    O baktığınız Amerikan doları. Türk doları o kadar para etmiyor.Amerikan doları Türkiye'ye girince, Benjamin oluyor Bünyamin,değeri de 8 den 5.5 a düşüyor.Kafa karışıklığının sebebi bu bence.

Sayfa 494/981 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •