Sayfa 690/981 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Asıl batık olan sur yapı hocam.Suryapının taşeronlarından değilmiydi ulu inşaat.Bu suryapıya falan hala maketten satış izni veriliyor ya yetkililerin yatacak yeri yok.Ayıptır ya resmen banker faciasına dönecek bu emlak işi.
    .
    aynen sur yapıyada iş yapıyordu sur yapının batık oldugunu cümle alem biliyor ama hala devlet bankalrı muslugu kesmedi
    resmen 19 bin konut peşkeş çekildi ama hala batık
    degirmen taşı gibi alt taşaronları ögütüp yılların firmalarını batırması cabası

Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    herşey hazır 2001 gibi ip kopma noktasına gelince bi olay bulunur.. yeni partiler isimler planlar tam hazır olsunda yıl sonunu bulur...

çat diye 2ye katlarlar doları erken seçim ekrana bakar dururuz...
    İstedikleri an üçe de katlar değerli kardeşim.1994 de gördük dolar nasıl füze olabiliyor.Ama bana her şey tiyatro gibi geliyor hem siyasi arenada hem finansal arenada ,belli hesaplarla zamanlanmış krizler, artışlar düşüşler falan, hep önceden planlı,bize de filmi seyretmek kalıyor.Tek yol senaristin ne düşündüğünü çözebilmek, o da maalesef çok ama çok zor.Reis gidici diye düşünüyorum,imamoğlu çıkarıldı sahneye, sanırım 2023 de o gelsin diye 2020 de çıkacak dünya krizinde bize de baya bir dayak atarlar.Göreceğiz artık.Ama bu yıl dolardan bir şey beklemiyorum artık.

İp zaten kopuk birileri kopuk ipi iki ucundan tutuyor bence ))))))))))

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yıllarca ucuz parayla borçlandırıldık, daha bir tembellestik , sınır kapılarını kapatsak açlıktan ölürüz. Bu kadar borcu ödeyecek ekonomik alt yapı kurmadık.

20. Asrın başlarına benziyor her şey. Avrupa 'ya gönderdiğimiz öğrencilerin yerini sosyal medyayla yetişmiş gençler aldı. Diğer tarafta ise ''padişahım çok yaşa ''diyen bir güruh var .

Bir tane müttefik yok , buz gibi yalnızız. Ve Batı, 1. Dünya savaşında olduğu gibi karşısına kanalize ediyor bizi .

Araplar yine sattı, bir şey beklediğimizden değil ama sattılar işte. Katar , Filistin bile karşı tarafta .

Yavuz ve Midilli ismini verdiğimiz Alman gemilerinin Rus 'ları bombalaması gibi ; Rus 'lar da S- 400 'le bir yeri vurursa hikaye tam olur.

Umarım bir yerlerde Mustafa Kemal , Enver Paşa 'lar yetişiyordur.

Ben değilim bana bakmayın.

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    aynen sur yapıyada iş yapıyordu sur yapının batık oldugunu cümle alem biliyor ama hala devlet bankalrı muslugu kesmedi
    resmen 19 bin konut peşkeş çekildi ama hala batık
    degirmen taşı gibi alt taşaronları ögütüp yılların firmalarını batırması cabası
    Ya cidden inanamıyorum,antalya firmalarına verseler aslan gibi bu projeyi bitirecek firmalar vardı.Allem kallem sur yapı kurtulsun diye menderes de vatandaşı yanılttı,batık firmaya verdiler projeyi,satış da yok denecek kadar az ,benim bildiğim ziraatden kredi de çıkarıldı,şimdi o kredi yeniyor,o proje hem bitmeyecek,bitse de tapu verilemeyecek,suryapının istanbuldaki sorunlu projelerine dönecek sonunda.

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bu freedom house balon...
    Hic okuyup urkmeyin

Soros ta rusyayi gocertme amacli
    Acik toplum vakfi kurup

Eski dogu blokundaki azinlik aile cocuklarina burs verdi abd de okulkarinda egitti geri yolladi
    Bi nevi bombayi kurup yolladi ama hicbi tesiri olmadi

Freedom house un hic olmaz
    çünkü , i.... d........... t..... edilemez

boşlukları doldurup gönder , kontrol edeyim
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7. People familiar say one of three plans of action is chosen
    U.S. likely to announce sanctions after key anniversary passes

https://www.bloomberg.com/news/artic...alflow-organic

15 temmuzun geçmesini bekliyorlarmış.

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ya cidden inanamıyorum,antalya firmalarına verseler aslan gibi bu projeyi bitirecek firmalar vardı.Allem kallem sur yapı kurtulsun diye menderes de vatandaşı yanılttı,batık firmaya verdiler projeyi,satış da yok denecek kadar az ,benim bildiğim ziraatden kredi de çıkarıldı,şimdi o kredi yeniyor,o proje hem bitmeyecek,bitse de tapu verilemeyecek,suryapının istanbuldaki sorunlu projelerine dönecek sonunda.
    olaya son derece hakimsin sevgili forumdaş söylediklerin dogru ziraat muslukları actı ama para surdan aşşagıya inmiyor

Sayfa 690/981 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •