Sayfa 197/981 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,331
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ne stresi yahu gülderme adamı, öğrenmek istenilen takipsizlik kararı verilirse sonucu nasıl öğrenirim idi
    ben de yasal süreci açıkladım senin gibi düşünen biri, öğrenmek için savcıyı her gece yemeğe çıkar da diyebilirdi..!!
    Yok yok sen bugün iyi değilsin .

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. binaenaleyh golf tehlikeli bir spor dalıdır...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3. Erdoğan ve Trump G20 de ikili görüşme yapacakmış

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Yok yok sen bugün iyi değilsin .

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    doğru iyi değilim kayınvalidem ölmüş sevinsem ağlasam mı karar veremedim..?

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    doğru iyi değilim kayınvalidem ölmüş sevinsem ağlasam mı karar veremedim..?
    sen ölsen o sevinir miydi ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

I. Dünya Savaşı sonrası imzalanan Mondros Mütarekesi'nin "ordular dağıtılacak" maddesi gereği 400.000 mevcutlu Türk ordusunun 350.000 kadarı terhis edildi. Ordu 50.000'in altına düştü.Yeni askerlik kanunuyla 130.000 asker terhis ediliyor. Mondros'tan sonraki en büyük terhis bu!
    Sinan MEYDAN

Dünyanın en büyük finans gruplarından biri olan İsviçre merkezli banka UBS, ABD ve Çin’in bu hafta Japonya’da gerçekleştirilecek G20 toplantılarında ticaret savaşını bitirme konusunda ilerleme sağlayamamaları durumunda, dünya ekonomisinin durgunluğa (resesyon) sürükleneceği uyarısı yaptı. UBS analisti Kapteyn, yeni gümrük tarifeleri getirilmesi halinde başta gelişmekte olan ülkeler olmak üzere dünya borsalarının da yaklaşık ortalama yüzde 20 değer kaybedebileceğini vurguladı.

8. Trump: Artık John Kerry & Obama yok! İran tarafından gelecek herhangi bir hareket büyük ve kudretli Amerikan gücüyle karşılaşacak. Hatta bazı bölgeler yok edilecek.

https://www-m.cnn.com/2019/06/25/pol...www.cnn.com%2F

Sayfa 197/981 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •