Sayfa 199/981 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bizdeki tusi veya musi ad gibi mi?
    aha geldi

ondan daha büyük tabii ki ... direkt likiditenin** kaynağı , musluğun başı yani... ticarette batmamanı sağlayan** en önemli kuralın deposu olanların ( mangır ) yönetim kadrosu = fed

üj töp hikayesi ... ticarette kar ve zarar iner de çıkar ... lastik top gibidirler zıplama kabiliyetleri var... heh üjünjü bi töp daha var ki o töp bi kere düştü mü ki o da likidite , zıplama kabiliyeti yok.... şangırrrrrr..... kendi kırılsa gene iyi , o kırılınca şirkette delik açılıpi ö , gulugulu olur .... nice anlı şanlı şirketler likiditeyi iyi yönetemediği için , nakit akışındaki yamukluktan dolayı mortingen oldu...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2. Likidite muhimse o kaden .
    bu sicakta ben likit bisey aliym
    Kola felan
    Cevaba tesekkur

3. bir an düşündüm kaynanam ölse ne tepki verirdim

4.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Likidite muhimse o kaden .
    bu sicakta ben likit bisey aliym
    Kola felan
    Cevaba tesekkur
    kolağda şeker var ... susatır... soğuk yeşil çay iç ( siyah çay reflü yapar ) .... yeşil çay da fazla içilmez ama... hem tansiyonu düşürür hem de fazlası böbreğe zararlı....

şu şortlu insanla muhatap olmam senin yazın mıydı oraletin miydi.... o yazıyı bulamadım
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5. Dolarin cikis noktasi zaten ponzi para birimi olduguna delalet
    Ustunde ne yaziyo bakiym
    İn god we trust . yaradana siginiriz.
    İn god we believe. yaradana inaniriz. yazmiyo. Dogrusu bu.

6.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    kolağda şeker var ... susatır... soğuk yeşil çay iç ( siyah çay reflü yapar ) .... yeşil çay da fazla içilmez ama... hem tansiyonu düşürür hem de fazlası böbreğe zararlı....

şu şortlu insanla muhatap olmam senin yazın mıydı oraletin miydi.... o yazıyı bulamadım
    O yazi benim

7. Koka pepsi turka hepsini denedim tek sok marketin crown kolasi iyi su an ictigim

Sayfa 199/981 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •