Sayfa 200/981 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    O yazi benim
    o yazıyı bana bir margarinlesene ... hakkaten şort giyen insanda ciddiyet olmuyor ... böyle diz altına kadar uzayanları giyenler hele aman uzak durmak lazım....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

2. Aynen oyle . margarinleyecem silmediysem bi dakka
    Yalan yada saka degil
    Avm otoparkinda maybach tan kelli felli ama sortlu biri insin
    Bana bisey sorsun
    Degil cevaplama
    Dinleme icin donup bakmam dahi

Ikisinin de totoları bir yana kaykılmış, bacaklar çarpılmış, şort tartışıyorlar yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    5.7599 vurdu çekti.
    Rxpu son donemde bu cumlenden ekstra zevk aliyormussun gibi hissediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Arkadaslar bir sey soracam. Simdi ben bir kisi hakkinda savciliga basvuruda bulundum ve sonrasinda emniyette ifade verdim.

Eger savci dava acmaya gerek gorurse eve tebligat gelecek zaten. Peki ya acmaya gerek duymaz ise ne olacak. Ben bunun takibini nasil yapabilirim

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kovusturmaya yer olmadigina dair sana yazi gelecek . Itiraz etme hakkin var

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Aynen oyle . margarinleyecem silmediysem bi dakka
    Yalan yada saka degil
    Avm otoparkinda maybach tan kelli felli ama sortlu biri insin
    Bana bisey sorsun
    Degil cevaplama
    Dinleme icin donup bakmam dahi
    yahu benim bi komşu var yeni taşındı ... kasım ayında ben bunu markette şortla gördüm... zaten muhatap olmamıştım daha da olmam ... zaten arabayı da yamuk parkediyo laubali herif... tenis oynarken şort giy... plajda güneşlenirken giy ama aktivite dışında giyen insan gerçekten cıkkks... haaa şortlu polisler var ona bi şey diyemem ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Adreste sikinti yok. Benim olay bir dolandiricilik faaliyeti. Kisi hakkinda biraz bilgi edindim emniyetten. Adam tertemiz ama bu yaptigi seyleri yok saymamizi saglamiyor. Her seyin bir ilki vardir.

Ben savciliga elimde ki butun deliller ile basvurdum ve simdi beklemekteyim.

Eger Savcilik bunun bir dava konusu oldugunu dusunurse muhtemelen sorusturma ya da kovusturma asamasinda UZLASMA yapmamizi isteyecek. Simdi bu Uzlasma nasil oluyor.

Ornegin bu kisi beni 5000 TL dolandirmis, haksiz kazanc elde etmis olsun. Uzlasma sonunda ben bundan daha fazlasini isteyebilir miyim, yoksa orta bir nokta da mi anlasmak gerekiyor. Daha once uzlasmaya giden bir kisi var mi aramizda.
    Uzlasmada istedigini isteyebilirsin .Rakam siniri yok

Savcilik sikayetini cok bekleyebilirsin ,nerde yaptin hangi savcilik

8.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    yahu benim bi komşu var yeni taşındı ... kasım ayında ben bunu markette şortla gördüm... zaten muhatap olmamıştım daha da olmam ... zaten arabayı da yamuk parkediyo laubali herif... tenis oynarken şort giy... plajda güneşlenirken giy ama aktivite dışında giyen insan gerçekten cıkkks... haaa şortlu polisler var ona bi şey diyemem ...
    İkinci gostergede
    Parmak arasi terlik

Sayfa 200/981 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •