Sayfa 658/981 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Amerika olsak s400 icin guclu bi muttefigi s400 icin natoda catlak yaraticak sekilde dogu bloguna birakirmiydik bu sorunun cevabini verdikten sonra yaptirim hafif kalicak cevabi cikiyor rahatca inanin ruslar anadoluya ayak basarsa karadeniz den tutun suriyeye akdenizde kurecik vesaire bi cok kaybi oluyor amerikanin avrupada buna dahil bi sekilde cozulecek bu is az can yakar türden

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Millet S- 400 gazıyla Doğu Akdeniz 'deki ülkelere meydan okumaya başlamış. Bunlar iki aya kalmaz, Amerika' yi , Avrupa' yı fethettikleri ıslak rüyalar görmeye başlayacak.

3. İşden çıkıyorum bir çalışan s400 geldi dolar patlarmı soruyor bana. 40binlik almış bugün. Bu kadar herkesin dolar aldığı bir düzende adamlar ekmek yedirir mi bunu düşünmek lazım

4. 5.69 değdi çekti.
    Ekran kapatmak lazım artık sıktı.
    İyi akşamlar.

5. S-400'ler Ankara'ya konumlandırılmaya başladığına göre nacizane bir yorumum olacak.

400 km'ye kadar imha etme menzili olan bu bataryalar Ankara'daki konumundan kendi sınırlarımız dışında herhangi bir yeri kapsamayacak. Bu durumda, S-400'ler aktif olmayacak yani. Bu da bana ABD-Türkiye arasında bir anlaşma/pazarlık yapıldığı sonucunu gösteriyor, danışıklı dövüş gibi. Türkiye S-400'ü alacak ama şuanda/barış zamanında aktif kullanmayacak, karşılığında ABD de Türkiye'yi F-35 projesinden çıkaracak ve birkaç kurumu ve şahısı da kara listesine alacak. ABD, Rusya'nın savunma sistemi satışını engelleyememe gibi büyük bir problemle karşılaşıyor burda, buna göz yummaları pek makul gelmiyor işte. Hem de NATO üyesi bir ülkeye, Kırım ilhakından dolayı ABD'nin kara listeye almış olduğu bir Rus firması tarafından satılıyor. Ortam sertleşecek mi, yoksa yumuşak devam edecek mi zaman gösterecek, şuan ortam gayet sakin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
     Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    5.69 değdi çekti.
    Ekran kapatmak lazım artık sıktı.
    İyi akşamlar.
    Ne yaparlarsa yapsınlar bir teper iki teper....Suni bastırıldıgi cok açık.mesele s400 değil..ne olursa olsun bu borçla gideceği yön belli.s400 meselesi bence çokda önemli değil.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Master_Gamer Guest
    s400 devrede beklemezse hurda demirden farkı yok.Desene ülkenin parası yine ... olacak

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Millet S- 400 gazıyla Doğu Akdeniz 'deki ülkelere meydan okumaya başlamış. Bunlar iki aya kalmaz, Amerika' yi , Avrupa' yı fethettikleri ıslak rüyalar görmeye başlayacak.
    Sizi pek anlayamiyorum,s400 gelemez dediniz aylarca geldi,simdide basitce bir elestiri,akdenizde ucaginiz olsa Turk s400 lerinden vurulma ihtimaliniz olsa risk degilmi,en azindan caydirici guc,sezarin hakki sezara...
    Dolardada secime kadar tutacaklar v.s secim bitti eee...

Sayfa 658/981 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •