Sayfa 636/981 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

petrol veya gaz bulmak kimseyi ekonomik olarak krizden kurtarmaz.

kabak gibi meksika örneği var isteyen araştırsın.

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcı düştükçe alıyor, tekrar aşağı gelme ihtimaline karşı da çıktıkça son aldığını satıyor. Kızmanıza gerek yok bilinçli yatırımcı davranışı budur. Kademeli işlemin kitabını yazıyor küçük yatırımcı. Ama hiç bir zaman da elindeki dövizleri sıfırlamıyor. Onun için hükümetin gitmesi gerekiyor. O da olacak inşallah. Bu ülke çocuklarına güvenli bir gelecek sununcaya kadar (puşt ) küçük yatırımcı dövizden vazgeçmeyecek, bunu herkes yaşayıp görecek...
    kardeşim kusura bakma puşt derken sizi veya diğerlerini küçümsemek yada kötü bi amaçla söylemedim çocuklara ulenn puşt der gibisinden yanlış anlama dediklerinize harfiyen katılıyorum bende zararda olmama rağmen duruyorum keşke bende puştluk yapabilseydim üstten satıp alttan alabilme durumum olsa fakat çok gelişme oluyor takip edemiyorum işten güçten pc başında sürekli durmak lazım powell çıktı mı gevşer uzun çıktı mı zıplar g20 olumlu geçer sat bunlara vaktimde aklımda yetmiyor

3.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    kardeşim kusura bakma puşt derken sizi veya diğerlerini küçümsemek yada kötü bi amaçla söylemedim çocuklara ulenn puşt der gibisinden yanlış anlama dediklerinize harfiyen katılıyorum bende zararda olmama rağmen duruyorum keşke bende puştluk yapabilseydim üstten satıp alttan alabilme durumum olsa fakat çok gelişme oluyor takip edemiyorum işten güçten pc başında sürekli durmak lazım powell çıktı mı gevşer uzun çıktı mı zıplar g20 olumlu geçer sat bunlara vaktimde aklımda yetmiyor
    Yok yanlış anlamadım, yazınızın genel havasına uygun olarak kullanmışsınız zaten. Yakışmış yani. Biz "eşşekherif", "kerhaneci" gibi iltifatlarla büyümüş nesildeniz, o yüzden lafa değil söyleyene, söyleyenin şefkatine bakarız. Bu vesileyle saygılar, iyi geceler..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4. bazen 2 + 2 = 5 etsin istersin bazen de çocuk adamın kardeşi olmak... nar ekşisi sever misin
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5. [IMG][/IMG]

sunrise sunset swiftly flow the days ...

Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

6.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    bence dipler 5.60 lar artık powell o kadar konuştu ahım şahım gerilemedi kur olumlu olacak bişeyde kalmadı artık 25 temmuz ppkya kadar s400 ler abd ab yaptırımları bi çok gelişme olması olası bide faiz indirimi var fakat artık 7lerin üstünde satış şart gibi küçük yatırımcı çakarda çakar çıktı mı 5.80 de satıyor puştlar kar cebe yakışır diyerek
    Abd ve ab den yaptirim olursa baya sevinrceksiniz gibi..

7.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Abd ve ab den yaptirim olursa baya sevinrceksiniz gibi..
    Yazidan bunu mu cikardin bastan beri politik hatalari elestiriyorum acip okuyabilirsin gecmis sayfalari ulkeyi bu hale ben getirmedim dis borcu populist politikalarla ben yapmadim 6.5 milyar dolara mal olan köprüyü kamu kredisi ile yaptirtip vatandasa 23 milyar dolara ben satmadim yillardir dolar bazli alinan krediyi betona ben gommedim ithalat kalemlerini yerlilestiricegi yerde ithalata dayali ekonomiyi ben kurmadim cukkaladigi paralari yandaslar gibi ben man adasina yollayip yabanciymis gibi devlete dolar bazli krediyi yuksekten ben cakmadim secimlerde butcenin anasini belleyip bu millete vergi olarak ben yuklemedim faizleri dusurucem tl yi degersiz kilicam diyende ben degilim biste girsen yaptirim gelicek mafolucaz diye giremiyoruz dolardada zarardayiz ve suclu benim yaziyi iyi oku gulme smileyi kucuk yatirimci pustlar icin bu arada itham etmeden önce yüzünüze bi su carpin bi kahve icin kendinize gelirsiniz.

8. Başladı yine "ülkenin batmasına seviniyosunuz" lafları.

Arabasının üstüne battaniye örten adama da "dolu yağsa ve herkesin arabası delik deşik olsa sevineceksin" diyorlar mıdır acaba?

Sayfa 636/981 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •