Sayfa 770/981 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Gümüş 3 yıllık alçalan kamasını bugün itibariyle kırdı %2 ye yakın yukarda.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. bakalım gümüşün bu krıışı goldun 1600 hareketini tetikleyecekmi. İlk sinyal olarak 1411 üstüne sert bir dikme bar gerekiyor.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

Gümüş 3 yıllık alçalan kamasını bugün itibariyle kırdı %2 ye yakın yukarda.
    O kama 4,buçuk kere kırılmı$, iyi bakınca..

Hatta 7 (yedi) style..

Ki olabilir de, kama bu..

4.  Alıntı Originally Posted by dublerakı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar BIST USD bazında 2009 seviyesinde,bilginize...
    memleket hangi seviyede ?

şu dünyanın keyfini bir arsızla bir gamsız sürmüş , heyhat ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5. stöğnhänd teknik analizi yanlış kullanıyorsun ... daha önce de dediydiydimdi... grafiklerin hatalı
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

6.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    stöğnhänd teknik analizi yanlış kullanıyorsun ... daha önce de dediydiydimdi... grafiklerin hatalı
    https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=35849

Bu başlığı gold 1314 deyken atmıştım. Bir Allahın kuluda teşekkür bile etmedi.

Grafiğide burada hatalı ya benim analizler, yanlış kullanıyoruz ya 1314 den 1456 ya çekmişim 3 dalgasını.

Resmi tekrar atayım hatalı analiz ya hatta o başlığa gelip dalga geçmiştiniz hocam aşağıdaki yazıyı yazmıştınız.

platini takip ediyor musunuz ? platinle ilgili bir grafik çalışıp , benim açtığım '' platinde yükseliş kaçınılmaz platinde düşüş kaçınılmaz '' torpiğine gönderebilir misiniz....

7. https://www.gozlemgazetesi.com/Haber...atili-kim.html

Köprüde bir askeri öğrencinin kafasının kesilmesi hadisesi bir iddiaydı. Murat Tekin isimli Hava Harp Okulu öğrencisinin ablasının twitterda ve facebookda iddiaları vardı.

Galiba dün Yusuf Tosun adlı kişi, Murat Tekin'in ablasına ''kardeşinin kafasını ben kestim'' diye mesaj attı.

Sonra ben kesmedim, kinaye yaptım diye başka bir mesaj attı.

En son facebookdan yaptığı açıklamada, ''ben o lincin yakınında dahi bulunmadım'' diyor.

Bu şahıs bir zırhlı personel taşıyıcının üstünde, üstü çıplak poz vermiş, fotosu var. Yani olay anında köprüde bulunuyor. Büyük ihtimal yapmamıştır, çünkü kolunda bandaj var, yaralanmış.

Fakat yaptığı açıklama bir itiraf. Demek ki, böyle bir linç oldu. Köprünün üstünde bulunanlar da bunu biliyorlar. Orada hepsini toplasan bir kaç yüz kişi var.

Savcıların bu açıklamaları dikkate alması gerekiyor.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

8.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

bakalım gümüşün bu krıışı goldun 1600 hareketini tetikleyecekmi. İlk sinyal olarak 1411 üstüne sert bir dikme bar gerekiyor.
    1422 gördü gold.

Sayfa 770/981 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •