Sayfa 816/981 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sarı fırlatma manyak etti tüm dünyayı.
    gecenin ilerleyen saatin de 2 duple export rakısını içsin beyaz peynir kavun eşliginde
    daha yumuşak açıklamar bekliyorum paşamdan bu obama nın taaa,,, im diye başlayarak

2.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    gecenin ilerleyen saatin de 2 duple export rakısını içsin beyaz peynir kavun eşliginde
    daha yumuşak açıklamar bekliyorum paşamdan bu obama nın taaa,,, im diye başlayarak
    Bay Obama,
    Bunlar hep senin suçun. Ver bunlara 3 koyun hepsini yolda kaybeder. Bunlar 3 koyun bile güdemez bile diyebilir sarışın bomba.

3. Ne dolar ne euro ne de sterlin

2018 ağustos zirvesini sadece gram altın geçti...tek gerçek para altındır diğer hepsi borç senedi......

Manipüle edilmesi en zor olanı...

Maalesef sarı kızla hayatımın geç döneminde tanıştım türkiyede son 40 yılda enflasyonu yenebilen tek yatırım aracı..

Büyüklerimiz boşuna altın almıyorlarmış biz de okumuş çocuklar çok bilmiş gibi...

4.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    Sarı fırlatmanın reis hakkından iyi geldi, Reis-i gördümü başlıyor övgülere.
    Beğenmiyorsunuz ama alem hasta, trump yollayacak el yapımı pasta.

5. Yav bu manyak. Spekulator, manipulator kancik. Ha bu varya bu kuresel krizi de baslatacak gitmeden. Trump varken borsalara birsey olmazcilara cakacak gider ayak dolduracak cebini yine.

6.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Ne dolar ne euro ne de sterlin

2018 ağustos zirvesini sadece gram altın geçti...tek gerçek para altındır diğer hepsi borç senedi......

Maalesef sarı kızla hayatımın geç döneminde tanıştım son türkiyede 40 yılda enflasyonu yenebilen tek yatırım aracı..

Büyüklerimiz boşuna altın almıyorlarmış biz de okumuş çocuklar çok bilmiş gibi...
    Son 8 yıldır tüm varlıklar ralli yapıp balon duruma gelmişken ons altın 1920 dem 1100 dolara kadar düştü.
    Şurda 4 aydır bir hareket başladı, yani öncesinde kaybettiğiniz bir şey yok.
    Ama bundan sonra altında olmayan çok şey kaybedecek gibi görünüyor.
    Borsalar ve gayrimenkullerin balonu sönerken bunu şişirecekler.

7.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Ne dolar ne euro ne de sterlin

Maalesef sarı kızla hayatımın geç döneminde tanıştım türkiyede son 40 yılda enflasyonu yenebilen tek yatırım aracı..

Yıllar önce bi ekonomistin itirafını okumuştum. Adam ben onlarca yıl okudum araştırdım ordan teknik çizdim burdan çizdim yatırımımı ona göre yaptım. Ama her ay düzenli altın alan annemin getirisi benden çok daha fazla demişti..

8. forensic anthropology requirements

az önce hareketi gercekleştirdim tıramptan tepki bekliyorum

Sayfa 816/981 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •