Sayfa 840/981 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. 400 bp bekliyorum ben ama yinede ters kose yapabilirler belli olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Çizgi altında bir hafta kalsın; kafamı kırarım

Git gel Konya 6 saat

3.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    400 bp bekliyorum ben ama yinede ters kose yapabilirler belli olmaz.
    700 bps indirse indirebilir, gösterge faizleri buna müsait ama acayip risk alır... zaten acelesi de yok sağlama oynar az indirir ve sonra yine indirir elini kimse tutmuyor ki. Yok doğru söyledim elini tutan değil başını tutan var.
    Ne yazarsam yazayım, kişisel fikirlerimdir ve kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir.

4. La bu İranla Abd de sıktı artik. Savas neyim olmaz aralarinda. Gecimsiz kari koca gibi didisip duruyorlar. Gundem isgal etmekten baska birsey degil.

5.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    bırakın iranı gecenin haberi,

Reuter’s reporting that Cetinkaya was sacked as CBRT Governor for resisting 300bps rate cut in June, and plans for more to come in July. So much for the CBRT having any semblance of independence. Suggests 300bps plus a done deal next week.
    Ben artik hic bir haber kaynagina guvenmiyorum. Herkes yalanci sag gosterip sol vurma pesinde. Politikacilar haber kaynaklari da bu isin icinde. Isteyen paranoyak desin.

700 mü? 400 baz puan indirim bile ekonomiye zarar verebilir .. Bir ay önce faiz indirmezken 1 ay sonra 400-700 baz puan çılgın oranlar .. Umarım öyle bir şey olmaz 200 baz puan bu toplantı , 150 baz puan da sonraki 2 ay içerisinde indirim uygun olur .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Beyaz Saray, Türkiye’ye Rusya’dan S-400 alımı nedeniyle olası yaptırımları konuşmak için bir grup Cumhuriyetçi senatörü gelecek hafta toplantıya davet etti.

Washington Post gazetesinde yer alan habere göre, toplantı 23 Temmuz Salı günü yerel saatle 16.00'da yapılacak. Gazete, toplantının iki yetkili tarafından doğrulandığını ve Washington Post’un toplantı davetinin bir kopyasını gördüğünü yazdı. Toplantının Resmi Akşam Yemeği Salonu’nda yapılacağı ve sadece üyelere açık olduğu belirtildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Doğru değildir heralde ya, öyle bir "300 önden, sonra yine en az 300" manyaklık yapılmış olsa abartısız Temmuz ile beraber tepeye yakın dokundurulurdu.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Sayfa 840/981 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850890940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •