Sayfa 57/59 İlkİlk ... 7475556575859 SonSon
Arama sonucu : 472 madde; 449 - 456 arası.

Konu: xu.100...169k...vade 2020 sombahar

1. Asıl para kazanma zamanı başladı. Hemde bu kadar teyitli iken..

2.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Asıl para kazanma zamanı başladı. Hemde bu kadar teyitli iken..
    USD veya ons altın gibi mi?
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Sn. Beybaba,

Yükselişi kedinin ciğere baktığı gibi izliyoruz...
    tamam bu sefer kaçtı ama ya gelecek..

Adamlar, "çocuğu yaptı" , çocuk halen sağ ama yaşar mı yaşamaz mı, 2.00 $ da belli olacak..

Ben yine bi çıtlatayım yine , nede olsa eski dostsun..

Maalesef şu yukselisten pek bi para kazanamadik... Yukselise katilmaya cesaret edemedim.
    Artik short yolu gozleyecegim. Sure birkac hafta...102 bin endekse kadar gerileme beklentim var. Asagisi yok zaten... Viop da 125-130 arasi olabilir.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    parisliler...guzel miydi?..
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Alıntı Originally Posted by slx Yazıyı Oku
    Maalesef şu yukselisten pek bi para kazanamadik... Yukselise katilmaya cesaret edemedim.
    Artik short yolu gozleyecegim. Sure birkac hafta...102 bin endekse kadar gerileme beklentim var. Asagisi yok zaten... Viop da 125-130 arasi olabilir.

way arkadaş ne şortmuş ya...

Alıntı Originally Posted by slx Yazıyı Oku

kağıtlarımı min %10 aşağıdan yerine geri koydum... böyle bi günde mutlu olmak da imkansız. şehitlerimizin mekanı cennet olsun

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku
    Kanal istanbul...rusya için savaş sebebi olacak bi proje...

Möntröyü biliyoruz...ben size hiç bahsedilmeyen rusya için ekonomik boyutundan bahsedeyim...

Rusya ihracatı...şahdamarları...petrol, hububat, çelik...bu yolla alıcılar için extra maliyetler demek ve başka pazarlara yönelmeleri demek...

Kanal istanbul direk rus ekonomisine saldırı demek aynı zamanda...

Ve putin sessiz...an itibari...
    ocak ayi basinda...gundem kanal istanbul iken...borsamiz sahlanip tuylerinizi tiken tiken erder iken...dostum putin iken...kankayken...

yesil karpuzu kestiler...icinden kirmizi cikti...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Sayfa 57/59 İlkİlk ... 7475556575859 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •