Sayfa 1/59 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 472 madde; 1 - 8 arası.

Konu: xu.100...169k...vade 2020 sombahar

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212

xu.100...169k...vade 2020 sombahar

cds lerdeki dusus gosteriyorki artik boga olunabilir...

xu.100 icin hedef 169k

vade 2020 sombahar

topak acildiginda...

xu.100...95.500 degerinde...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

2. beybabam... 16/09/2019 benim tekaüde ayrılmam için ilk tarih... son tarih de max 28/02/2020 ... bu tarihler arası önce 69,031 görülse sonrasında 2020 sombaharında 169 olsak ... ağır ağır çıksak o merdivenlerden...

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    Moratoryum Resti topaginda asagidakini gondermistim yaklasik 2 hafta onceydi galba...buraya da alalim...feyz olsun bu topaga...

.....................

bundan bi kac ay evvel...prensipte...denizbankin dubaililere satis eldegistirme fiyatina gore...kendime bi calisma yapmistim...notlarim arasinda buldum...buraya da yazayim...

Ozkaynaklarin bire bir degerlemesine gore...prensipte denizbank dubaililere satildi...01.01.2019 ozkaynak degeri...

asagidaki hesabimda bazi bankalarin 01.01.2019 ozkaynak degerlerine gore beher hisse degerleridir...3 ayliklar aciklandi...ozkaynak degerleri artti tabi...hatta 6 ayliklar da gelecek...asagidaki degerler daha da yukselecek...

01.01.2019 ozkaynak degerlerine gore...borsadaki bazi bankalarin hisse fiyatlarini soyle bulmusum...

ykb...4.60
    isc...11.00
    garan...11.10
    vakif...11.30

xbank dunku kapanis...118k

butun banklara bakmadim ama...denizbank ozkaynak satis degerine gore...xbankin 200k dan dusuk olmamasi lazim...normal bi piyasada...reeldeki fiyatlamaya gore...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by Trumpist Yazıyı Oku
    beybabam... 16/09/2019 benim tekaüde ayrılmam için ilk tarih... son tarih de max 28/02/2020 ... bu tarihler arası önce 69,031 görülse sonrasında 2020 sombaharında 169 olsak ... ağır ağır çıksak o merdivenlerden...
    yahu nasil isterdim...ama olmuyo iste...cds ayi olani doverler demeye basladi...
    ...ytd...by beybaba

5. Hayırlı olsun.Takipteyiz....

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    bekledigim ralliye... 4.15 den bugun alinan vakbnk ilk giris yapilmisir...

pek cok arizasi var kaadin aslinda ama...du bakali...
    ...ytd...by beybaba

7. Yeni topiğiniz hayırlı olsun ,
    Çok keyifli bir hedef/vade sunmuşsunuz.
    Bu aralar pek dillendirilmeyen fakat münazarada Binali Yıldırım'ın mütteciler için sunduğu projede net olarak 500.000 kişiyi Elbab ve Afrin'e yerleştirdiklerini ve en az 500.000 kişiyi de Fırat'ın doğusuna yerleştireceklerini ifade ettiğini hatırlatmak istiyorum.

Bu söylemden devletin herhalükarda ( Amerika ile anlaşmalı /anlaşmasız)Fırat'ın doğusuna harekat düzenleyeceğini düşünüyorum.

Anlaşmalı bir hareket piyasanın önünü açabilir ( Rusların etkisi çok önemli )

Anlaşmasız bir harekat ise gözleri tekrar toprağa çevirir

%25 senet ( 100.000 çevresinde vermek üzere ) %75 TL ( dövizden TL'ye döndüğümüz)5,60 altında tekrar yerine koyabilmek hedefi ile beklemekteyiz.

Yapılması olası harekatın çarpan etkisi 1 yıl önceye göre ( her iki yöne de ) daha fazla olacaktır.

keyifili yazılarınızı izliyoruz...
    Hak geldi batıl zail oldu

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    sn.hekimoglu tesekkurler...topaga olumlu olumsuz guzel katkilarini gene bekliyoruz...

evet bahsettiginiz gibi pek cok riskler var...

abd caatsa yaptirimlarindan nasil korktugumu obur topaktan biliyorsunuz...

cds 510 lardan...bugun itibari 410 lara gevsedi...az buz degil...

cds...en az hatta hic manupile edilemeyen nadir ve hatta belki tek finansal enstrumanlardan biridir...

cds bi feyz vermeye basladi...bunca olumsuzluklara ragmen...vardir bi bildigi heralde...

olumlu bir piyasada zaten 169k beklentim vardi obur topakta da bahsettigim...

cds...bisiler olumlu olacak diyor...an itibari...
    ...ytd...by beybaba

Sayfa 1/59 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •