Sayfa 13/90 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 713 madde; 97 - 104 arası.

Konu: VKFYO Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. bu gün şansım yok iken şanslı duruma düştüm.dün anele almıştım 4 kademeden sonra tık yok. kızdım sattım ardından 10 kademe çıktı. vkgyo gözüme takıldı artı 18 olunca vazgeçtim. bu hisse arkasına takılır diye aldım ve de hemen 4 kademe düştü. sonra 2.23 görünce 2.223 ortalama ile 2 kademe karla sattım. vkgyo yazdım tavan olmuş gelmedi. vkfyo 2.18 olduğunu görünce yazdığım emir i iptal ederek hisseye yeniden girdim .aldıktan sonra 2.16 düştü.son 15 dakika olduğundan kapattım 1 saat sonra baktığım da 2.22 kapamış. yarin ne yapacaklar bakalım hepimize hayırlısı

2. Alicin ufak karda olsa alsatı iyi yapmışsın. Aslında bu hisse tam buna layık. Gün içinde çok iniş çıkışları var. Ama ne yapacağını kestirmek çok zor. Ytd

3. Kendi başına hareket edemeyecek herhalde ..Dünkü takasları atabilecek arkadaşımız varmı acaba.

4. bugün yaktı herkesi

zararla satıp cıktım(2.13 en alttan satışım oldu sıralı satış yaptım)
    kalan arkadaşlara hayrlı kazançlar
    sabır, sabır, sabır...

5.  Alıntı Originally Posted by darkblue37 Yazıyı Oku
    bugün yaktı herkesi

zararla satıp cıktım(2.13 en alttan satışım oldu sıralı satış yaptım)
    kalan arkadaşlara hayrlı kazançlar
    Sabır sabır sabır demişsin ama hiç sabredemeden çıkmışsın. Bari cumaya kadar bekleseydin.ytd

6. Vkfyo22032017.pdf 2.günden beri bu haber düşüyor hisseye artı ve eksi olarak yansımıyor.

son bir ayda alanlar

Sayfa 13/90 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •