Sayfa 27/90 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 713 madde; 209 - 216 arası.

Konu: VKFYO Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. VKFYO hissesi 3 temmuzdan itibaren A grubundan => C grubuna alınıyormuş, Allah sabır versin küçük yatırımcıya...

2. teşekkürler mavideniz grafiğinde haklı çıktın.

3. [QUOTE=babazula;589410]
     Alıntı Originally Posted by camc43 Yazıyı Oku
    Gördugum kadariyla hissede fazla ky kalmadı
    Ky ye kitlemek isteseler yukari sert hareket yapip kitlerlerdi zaten dzgyo da c grubu hisse hateketleri malum dedigim gibi beklentim kotu degil ama bu benim sahsi fikrim yatirim tavsiyesi degil soylediklerim yaniliyo da olabilirim sayin cefaks dan takaslari bi istiyim gonderince daha iyi anlariz
    tşk ederim ****

4. Yani elbette grup degisikligi hos degil ama hissede spekulatuf hareketler olmayacagi her zaman iyidir aciga al sat yok cok fazla deger kaybedecegini dusunmuyorum. Ytd

Alıntı Originally Posted by kucukalbayx Yazıyı Oku
    yani elbette grup degisikligi hos degil ama hissede spekulatuf hareketler olmayacagi her zaman iyidir aciga al sat yok cok fazla deger kaybedecegini dusunmuyorum. Ytd
    olayın farkında diilsin galiba

6. Ben şahsen rahatim adamlar bile bile c grubuna dustuler piyasanin buyuk oyunculari sirketin saat 11 deki açıklamasının ne anlama geldigini bilmelerine ragmen basta yatirim finans olmak uzere iyi mal almislar teknik olarak kagit guzel duruyo bence sikinti olmaz dzgyo hareketlerine bakin c grubunda istedikleri gibi yukseltirler aciga satis ve kredili alimlar olmiyacak kyde kagitta yok denecek kadar az zaten oyle gorunuyo yatirim tavsiyesi degildir soylediklerim bu arada

7. Yarina yonu belli olur.

8. [QUOTE=camc43;589170]
     Alıntı Originally Posted by babazula Yazıyı Oku
    mecburen hisse c grubuna girdi bugun saat 11 civari aciklamalari var ortalama fiyat pay basina dusen fiyatin 2 kati olmus diye 2 kat olursa otomatikman c grubu oluyo 1.5 kat olursa b grubu haber 11 de geldi ve hisse yerle bir olmadi 1.98 degdi oda bollinger bandinin ust kismiydi bence sikinti olmaz en azindan aciga satis olmiycak hacim az olur okadar beklentilerim yatirim tavsiyesi degildir
    sayın babazula içimize su serptin teşekkür ederim ama son baktıgımda 2 tl nin altı cok boştu veremedi tekrar yukarı denedi son dk 2.02 den 150bin lot verdi bilmiyorum küçük yatırımciyi kandırmakmıydı cünki haberin ne oldugunu bizler anlayamadık bilmiyorum o zaman şimdi c grubundan kurtulması için pay başı degerin düşmesi gerekiyor buda fiatının düşmesi mi demek oluyor acıklayabilirmisiniz tşk ederim ****
    ALAH CANIMI ALSIN PES BU YORUMA BURDA OKUYUP ISLEM YAPANIN VAY HALINEKI NEKIII YOK OYLE BISEY ASLA

Sayfa 27/90 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •