Sayfa 29/90 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 713 madde; 225 - 232 arası.

Konu: VKFYO Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kr...er/detay/27750 TOP borsa iyi oku bilmemek ayip degil ogrenmemk ayip ustune bilmeden ahkam kesmek daha ayip

2. İyi mal topladilar bu c grubu muhabetine bugun artida kapatirsa sasirmam yatirim tavsiyesi degildir arkadaşlar

3. piyasa yapıcıylamı anlaştıki bildigim kadarıyla c gurubu piyasa yapıcı olmadımı tek işlem görüyo sürekli işlem degil ****

4.  Alıntı Originally Posted by camc43 Yazıyı Oku
    piyasa yapıcıylamı anlaştıki bildigim kadarıyla c gurubu piyasa yapıcı olmadımı tek işlem görüyo sürekli işlem degil ****
    Normal hisseler piyasa yapiciyla anlasmasi lazim ama bu yatirim ortakligi oldugu icin gerek olmayabilir boyle bir istisna olabilir yani

5. Artik bu hissede yazmiycam konusma sirasi artik tahtayi yapanda insallah iyi bi karla cikariz hepimiz bol kazanclar

6. yazmıyacaktım ama o topborsa07 rumuzlu arkadaşa son kez yazıyorum bugün saat 12,34 deki şirketin kap açıklamasını bi oku bakalım neden c grubuna alınmış hisse benim dediğimin aynısını demiş şirket bilip bilmeden konuşup bide gelip biliyomuş gibi yapıp bana burda iftira atamazsın arkadaş şirketin açıklaması sana kapak olsun

Sayfa 29/90 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •