Sayfa 68/90 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon
Arama sonucu : 713 madde; 537 - 544 arası.

Konu: VKFYO Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bunda yılda 1 veya 2 kez atak olur sonra 363 gün durur. Çok kâr eden şirket değil ki spek toplarsa yarısını yukarı çeker açığa satış yapanları bi güzel öper sonra kaçar gider ..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aslında hiç sevmediğim bir tahtaydı eskiden beri şeytan dürttü herzamaki gibi pz...g in oyununa geldik bi kere pisliğe bulaştık Neyse pz.tesiden itibaren zararı minumize etmek için yine sat al sat al sat göründü bana

3.  Alıntı Originally Posted by ŞenolY Yazıyı Oku
    Aslında hiç sevmediğim bir tahtaydı eskiden beri şeytan dürttü herzamaki gibi pz...g in oyununa geldik bi kere pisliğe bulaştık Neyse pz.tesiden itibaren zararı minumize etmek için yine sat al sat al sat göründü bana
    Sayin Senoly , SAT ile baslamasana AL ile baslasan daha mantikli olmaz mi ? Neden SAT ile basliyosunki hazir elinde mal var madem bence ilk SAT icin tekrar bir dusunmekte fayda var , hmmm ama elinizde tum nakidi bu piskopata bagladiysaniz o zaman bilemem tabiki .... YTD

4.  Alıntı Originally Posted by slmslm32 Yazıyı Oku
    1.88 maliyetle yakalandım.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende 1,88 aldım 1,92 yazmıştım gitmiş yoksa elimizde patlayacaktı gedik topladığını basmış p.tesi al sat şansı verir izlemek lazım. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Sayin Senoly , SAT ile baslamasana AL ile baslasan daha mantikli olmaz mi ? Neden SAT ile basliyosunki hazir elinde mal var madem bence ilk SAT icin tekrar bir dusunmekte fayda var , hmmm ama elinizde tum nakidi bu piskopata bagladiysaniz o zaman bilemem tabiki .... YTD
    sayın Alsater aynen dediğinizi yapacağım elimdeki malı 1.79 satış yazdım nakitimlede 1.49 a alış yazdım tahminim bu aralıklarda git gel yapacak aşağı geldiğinde al yukarı giderse sat hesabı tutarsa bakalım.Tahminim öyle hareketler olması deneyimlerime göre kuvvetle mutemel bu oynak arada hareket yapıp 1.70 lerde gezibecek tutturabilirsek zararı minumueedecez artık.saygılar

6. kim alıyor kim satıyor beyler ..........

7. Ölü kedi sıçraması bile yapamıyo.mk

8. Kedi can çekişiyor artık.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 68/90 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •