Sayfa 74/90 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 713 madde; 585 - 592 arası.

Konu: VKFYO Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 1 lot varmış sattım keşke binlerce lot olsaymış spekte ne para varmış süpürdü burayı.. Spek aslan ve kent te sığ haberin olsun

KAP: VAKBN [VKFYO ] TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. Pay Alım Satım Bildirimi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/724662

13.12.2018 tarihinde Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile
    ilgili olarak 3,30 TL - 3,55 TL fiyat aralığından 885.160.-TL toplam nominal
    tutarlı satış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Vakıf
    Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız %18,47 sınırına düşmüştür.

İşlem detaylarına ilişkin bilgiler aşağıda verilmektedir.

3. Arkadaslar ben bugun savciligia gidip spk mufettişlerini sikayet ettim !!!binlerce kişi onunde twitterda dolandiricnin biri milletin parasini toplayip vkfyoda yilin maniplasyonun yapiyor spk daki mufettişlerde oturup bunu izliyor boyle sacmalik olmaz bu işin sonunda binlerce magdur olusacak

Bu adamlarin vkfyo hissesinde yaptiginin ciftlikbank dolandiricilairnin yaptigindan farki yok ....

4. Mustehaktirrr.vallahi acimiyorum twitter da mal pazarlayan ozturk denilen sahtekara uyupda hisse alana.neymis acikci kistirmislarda felan;) ulan acik yapan bu piyasada sadece profosyonellerdir adam mall mi sig tahtada sahipli tahtada acik yapicak?yurdum insani iste inanir bu tip masallara;)

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 1,300,000 lotla dip.. En karlı dün 885bin lot satan vakıfın kendisi oldu galiba ..

6. Bu şirket ne is yapıyor?
    Elindeki parayla hisse, tahvil vs alip satıyor.
    ee bilançosu nasil?
    Ilk 9 ayda zarar açıklamış. Hazır parayla bu kadar rahat para kazanabileceği bir piyasada 6 ve 9 ayliklarda zarar etmiş.
    Bu şirkete güvenip hissesini alana kadar çiftlikbanka ortak olun daha iyi...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ayhan Öztürk ün önerdiği bütün hissele bugün -%20 ile patladı. Ona inanıp da,hisse alan varsa ,ayvayı yedi. Allahın verdiği aklı kullanmayıp , başkalarının aklına uyanlar her zaman kaybeder.

8. Yahu adamın hakkını ver ben almadım ilk söylediğinde alanlar bire bir para kazandı adamı severmisin sevmem

Sayfa 74/90 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •