Sayfa 78/90 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon
Arama sonucu : 713 madde; 617 - 624 arası.

Konu: VKFYO Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Kap :

Pay Piyasası’nda payları işlem gören şirketlere ait A, B, C, D grubu değişiklikleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Gayrimenkul: 30 Haziran'da sona ermesi planlanan İmar Barışı yapı* kayıt bedeli ödeme süresi 31 Aralık tarihine kadar uzatıldı.*

VKFYO Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Ayhan Öztürk namı diğer Panda Ayhan ceza almış ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Az bile vermiş spk ...ytd

5. Tüm dostlara iyi günler bu forumda hiç kimse yok gözüküyor ben öncelikle bayram önü bu hareketi yapan arkadaş lara teşekkürler imi sunuyorum biz 4 kişiyiz ort 1.20 maliyetle 1.91 satışla hisseden ayrıldık benim huyumdur teşekkür etmek herkese iyi bayramlar

6.  Alıntı Originally Posted by drk76 Yazıyı Oku
    Tüm dostlara iyi günler bu forumda hiç kimse yok gözüküyor ben öncelikle bayram önü bu hareketi yapan arkadaş lara teşekkürler imi sunuyorum biz 4 kişiyiz ort 1.20 maliyetle 1.91 satışla hisseden ayrıldık benim huyumdur teşekkür etmek herkese iyi bayramlar
    Afiyet olsun. Benim daha sıram var.

7. Defter değeri 0,91 TL. Genelde y.o. lar defter değerinin yarısına işlem görürler. O halde 0,46 TL. olmalı. Ben yazmaktan bıktım. K.y. ler dikkatli olun. Oyuna gelmeyin. Paranız , yarıya inebilir.Şu anki fiyatı 2,24 TL.

8. 6 aylıkta 0.6 kar yazan vkfyo piyasa değeri 45 milyonu geçerken, kasasında 30; 6 aylıkta 5.4 kar yazan EUYO 15 MİLYON PİYASA DEĞERİYLE CEZBEDİYOR

Sayfa 78/90 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •