Sayfa 79/90 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon
Arama sonucu : 713 madde; 625 - 632 arası.

Konu: VKFYO Vakıf Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. EUYO nun Pay başına net aktif değeri 1.6039..gerisini diz düşünün

2. Bu kagit kisa zamanda %120 nasil yukselmis ? Spek cok parali ve kuvvetli demek ki iyi tasimis

3.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    Bu kagit kisa zamanda %120 nasil yukselmis ? Spek cok parali ve kuvvetli demek ki iyi tasimis
    Ky. almazsa, spekilatör hiç birşey kazanamaz. Sanal olarak yükselttiği hisseye bakar durur. Bunu, paraya çeviremez.Sonra da taşıma maaliyetinden dolayı , zarar etmeye başlar. Sonra da taban taban yaptırarak , çok ucuzladı , tepki gelir, diye düşünenlere satmaya çalışır. Bu hissenin 0,50 TL. olması gerekiyor. Macera olsun diye, 0,50 TL. den fazlaya alan olursa , sonunda canı yanar. Demedi demeyin. Önce , biraz kazandırır gibi yaparlar , sonra afedersiniz ,donunuza kadar alırlar. Ciddi hisselere yatırım yapan az kazanır ama temiz kazanır. Sermayesini kediye yüklemez.

4. Tüm dostlara hayırlı günler hissede izlediğim seanslarda güçlü bir görüntü sergileniyor önceki çıkışlarda sert yukarı ve aşağı hareketlere seyirci oluyorduk bu sefer hisse aşağı gitmekte isteksiz şu anda yaptığı teknik olarak 1.64 gap kapatma islemleridir

5. 1.70 ustunde kaldıkça yön yukarı ytd

6. Ali kardeş ben sana 1.80 den döner dedim büyük sözü dinle sana faydası olur ben bu işte 30 seneyi geride bıraktım

8.  Alıntı Originally Posted by drk76 Yazıyı Oku
    Ali kardeş ben sana 1.80 den döner dedim büyük sözü dinle sana faydası olur ben bu işte 30 seneyi geride bıraktım
    Boynuz kulağı geçer kaymaz! ordan burdan gelen tüyo ile 30 yıl harcamışsın. biraz kendin emek ver

Sayfa 79/90 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •