Sayfa 884/891 İlkİlk ... 384784834874882883884885886 ... SonSon
Arama sonucu : 7126 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret AŞ Ellinci Yıl Şube Açılışı Hakkında

İlgili Şirketler

[]

İlgili Fonlar

[]

Özel Durum Açıklaması (Genel)



Yapılan Açıklama Güncelleme mi?



Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?



Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi



-

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?



Hayır (No)

Bildirim İçeriği



Açıklamalar



Şirket Yönetim Kurulu'muzun 21.05.2019 tarih, 2019/017 nolu kararı ile Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Ellinci Yıl Şubesi unvanı ile faaliyet göstermek üzere Çiftlikosb Mahallesi, 3.Cadde N12 Tekkeköy Samsun adresinde şube iş yeri açılışı yapılmış olup 22.05.2019 tarihinde Samsun Ticaret Sicil Müdürlüğü'nde tescil edilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

2. Fabrika açılışı öncesi beceriksiz tahta yapıcı grup yukarı deneme yaptı sonra yemedi saldılar güzelim tahtanın içine ediyorlar yazık
    Ytd

3. Fabrikayı Haziran’da açacağız demişti patron bugün açmışlar hayırlı olsun
    Ytd

4. nerden haber aldınız yeni fabrikayı açtıklarıını, ben öyle bir şey göremedim ? haber nerede ?

Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Fabrikayı Haziran’da açacağız demişti patron bugün açmışlar hayırlı olsun
    Ytd

5. Kap haberlerini takip etmiyormusunuz dün düştü haberi

6. takip ediyorum, haberi gördüm, fakat yeni fabrika lafı falan hiç yok, sessiz sedasız açtılar demek ki, hayırlısı olsun...

Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Kap haberlerini takip etmiyormusunuz dün düştü haberi

7. Bu uncunun geldiği fiatı düşük bulsakda son fiatı itibariyle F/K : 7 olurken D/D i ise 0.7 . Şayet faizler yüzde 30 bandına sıçrarsa ; faizin F/K ı 3.3 olacaktır. Uncu 7 yılda kendin amorti ederken. Faiz 3.3 yılda amorti ediyor. Bu durumda malda yakalandık. Biz adamların malını taşırken satanlar faize yatırdılar çoktan. Kimi dövizde..
    Tüm BİST geneli böyle oldu. Bankalarda D/D ler yüzde 30 larda. Bir diğer hissem olan , Trakya Cam ki yüzde 60 dan fazla ihracatçı F/K 3.99 D/D 0.63 lere geldi. Bankalar keza D/D ler 0.3 lerde F/K larda 2-3 bankalar var.
    BİSt farklı bir şeyi fiatlıyor. Biz ise ağaçlara bakıyoruz, orman yanarken...

8. geçmiş olsun, aynı gemideyiz...

Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Bu uncunun geldiği fiatı düşük bulsakda son fiatı itibariyle F/K : 7 olurken D/D i ise 0.7 . Şayet faizler yüzde 30 bandına sıçrarsa ; faizin F/K ı 3.3 olacaktır. Uncu 7 yılda kendin amorti ederken. Faiz 3.3 yılda amorti ediyor. Bu durumda malda yakalandık. Biz adamların malını taşırken satanlar faize yatırdılar çoktan. Kimi dövizde..
    Tüm BİST geneli böyle oldu. Bankalarda D/D ler yüzde 30 larda. Bir diğer hissem olan , Trakya Cam ki yüzde 60 dan fazla ihracatçı F/K 3.99 D/D 0.63 lere geldi. Bankalar keza D/D ler 0.3 lerde F/K larda 2-3 bankalar var.
    BİSt farklı bir şeyi fiatlıyor. Biz ise ağaçlara bakıyoruz, orman yanarken...

Sayfa 884/891 İlkİlk ... 384784834874882883884885886 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •