Sayfa 891/908 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Kağıda ky çekmeye çalışıyorlar ama millet uyandı kendi kendinize oynayın yinede yeni ky buluyorlar bugünde 60 bin lot kadar gazladılar

2. 6 aylık bilanço iyi gelmez ise 2.20. 2.27 arası bekler zarar veya az gelirse 2 altı yolculuk başlar ky ısrarla bugünde tahtada adamlarda bir kademeye gazlıyorlar malı dün alan bugün satıyor sahipsiz tahta işi zor
    Ytd

3. Osmanlı aldıklarını boşalttı garip ky yine mallandı bugün
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Osmanlı aldıklarını boşalttı garip ky yine mallandı bugün
    Ytd
    Yazmayayım dedim ama dayanamıyorum bu kağıda olan ilginiz nedir? Birde küçük yatırımcı ile alıp veremediginiz nedir siz büyük yatirimcimisiniz?

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Millete 3 liralardan aldıranlara kızdığım için yardım mahiyetinde yazıyordum bundan sonra yorum yapmıyorum
    Slm

6. hissenin cirosu çoook yüksek ancak karlılık çok düşük. eger şirket yönetimi beni duyuyorsanız bugday al sat ile ciroyu yükseltin bir şey dediğimiz yok, ancak sadece un üretmekle ortaya kar çıkmıyor. makarna da üretin. bakın malatya adıyamanda bir fırıncılık kültürü var bu kültürü inceleyin batı şehirlerinde akmek pasta börek fırın zinciri oluşturun. valla para kırar bu zincir. ne bileyim kar edecek faaliyetler oluşturun

7. Rekabet Kurulu soruşturma acmis ULUUN un da dahik oldugu bazi sirketlere, KAP haber, elbette muhakkk olumsuz bir sonuc dogacak anlaminda degil ama durum bu.

8. Bu haberi tahta sahibi bildiği için millete malı gazlıyordu bugün işyatırum iyi mal sattı uyuz tahta birde zarar açıklarsa tekrar 2.10 kara merhaba deriz
    Ytd

Sayfa 891/908 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •