Sayfa 975/981 İlkİlk ... 475875925965973974975976977 ... SonSon
Arama sonucu : 7844 madde; 7,793 - 7,800 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Oksijen Yazıyı Oku
    Düzeltmesini merak ediyorum
    Düzelte düzelte gidiyor.Diğer kağıtlar gibi bir düzeltme beklemiyorum.Dün neredeyse tavan oldu ve çözüldü eksiye düştü ve tavana yakın kapattı.Şimdilik düzeltme görünmüyor.Virüs işi çözüldü haberi gelince düzeltme yapabilir,ancak kapasitesini %66 artıran şirketin bilançosunun müsade ettiği kadar düzeltme olur.YTD

2. Eşleşmede alamadım .mevcutla idare edeceğiz.4900 görmüştü.orayı geçerse önü açık bence.ytd

3. Bakın indi çıktı günlük değil, genel global tüm dünya düşünüyorum;
    1 ürüne talep çoksa, üretimi azsa fiyatı artar
    Talep azsa, üretimi de çoksa fiyatı düşer
    Dünya varolduğundan bu yana değişmez 2×2=4
    1.Çin de salgın falan bitmedi. Bi hastalığın virusun kesin ilacı ya da aşısı olursa biter, ki yok, 1 kişi bile kalsa o salgın hep devam eder, virüs kendini değiştirmedikçe;
    1.5 milyar Çin+1.3 milyar hindistan dün 22 gün sokağa çıkma yasağı kararı aldı+1milyar diğer ülkeler yaklaşık 4 milyar insan hareketsizken petrolun çıkmasını anlayamıyorum;
    2.Dünyada ticaret durmuşken; Ülkelerin tek nakite kolay çevirebilecekleri malzeme ürün Altın iken, fiyatının çıkacağını söyleyenleri anlayamıyorum;
    3.Dünyada ticaret durmuşken; 4 mikyara yakın insan stabilken sağlık gıda perakende hariç sektörlerin nasıl değerlendiğini anlayamıyorum;
    4.Gıdaya ekmeğe Un a talep artmışken ve de üretimi azalmışken; evde musluklarımızı açtığımız da Su yerine Un gelmediğine göre bu nniye artmıyor anlayamıyorum;
    Anlayan varsa anlatabilirse sevinirim.

Bu arada halen kış gibi hava var. Virüslerin en sevdiği ortam. Ailemiz kendimiz ülkemiz için evimizde kalalım. Mecbur işe gidenlere de Allah büyük kolaylık versin.
    Asla yatırım ve sağlık tavsiyesi değildir.

4. buğday fiyatı petrol fiyatlarını sollamış.. mücbir sebep olsa dahi durmayacak sektör.. enteresan bir kağıt...

5. Evet biri bastı aşağı

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Başka trene bindi birisi

7. Birkaç gündür topladığı malı, tahtayı 4.50 civarında tutarak yine yukarı atacak beklentisiyle çok güzel boşalttı. Klasik Uluun hareketleri... Yıllardır bu tahtayı izlerim, tam bir kısa vade operasyon kağıdı olduğunu düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Yarına belli olur herşey

Sayfa 975/981 İlkİlk ... 475875925965973974975976977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •