Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 16 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Litecoin (LTC USD)

1. Arkadaşlar uzun bir süreden sonra tekrar yükselişe geçen Litecoin, 70 dolar seviyesine doğru çok kararlı adımlarla ilerliyor.

Analizimi günlük olarak şurada yaptım: Litecoin güncel yorum

2. 2008 yılında bizlere merhaba diyen bitcoinin, açık kaynak kodlu yazılımından esinlenilerek üretilen ilk altcoindir. Elimde olan diğer altcoinlerimi biriktirmeye devam ediyorum. Tabii bunların yanısıra farklı coinlere de girmeye devam ediyorum. Bu sefer sıra litecoinde bakalım uzun vadede getirisi ne olacak. 192'lerden bir miktar girdik bakalım bugün. Buradan da anlık olarak takip ediyorum. Herkese iyi günler bol kazançlar.

Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

Twitter @Fibotrading48
    Paylaşımlarım ve grafiklerim asla yatırım tavsiyesi değildir.Yazdıklarım geçmişe not amaçlıdır.Lütfen kendi kararınızı kendiniz veriniz.

https://www.tradingview.com/x/s6UrfGso/

Haftalık LTCBTC bulut analizi ile.Bulutun üzerine çıkış başladı ufuktaki bulutlar yeşilleniyor.
    Twitter @Fibotrading48

https://www.tradingview.com/x/qZdUXysx/

Haftalık LTCUSD fibonacci trend kanalları ile.2.618 fibo kanalı geçiliyor.
    Twitter @Fibotrading48

7. Wlmart Litecoin Kabul Etmiyor

Etmeyeceğini açıkladı, üstünden neredeyse 10 dakika geçti, tüm coinler %3 civarı ekside Litecoin'i hala alıyorlar, %3 artıda. Birazdan paçasını çekerler

8. Konuyu takip ediyorum. Yakın zamanda LTC yatırımı yapmayı düşünüyorum ancak halen daha kararsızım. Konuya göre hareket edeceğim o yüzden takipteyim..

Bettilt
    Son düzenleme : ekonomis; 14-12-2021 saat: 16:33.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •