Sayfa 4/50 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 399 madde; 25 - 32 arası.

Konu: OYAYO - Oyak Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by polat.51 Yazıyı Oku
    takas varmı hacı

Belirgin bir şey yok ama hacim ve artış yeterli,haftalık ve aylık takas paylaşabilecek arkadaş varsa iyi olur.

Sent from my LG-H850 using hisse.net mobile app
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Ayhan Öztürk,OYAYO pazarlamaya başladı.Açıkçı sayısı da arttı.Ani fiyat değişimleri brüt takası gündeme getirebilir.Dikkatli olmak lazım...

3.  Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    Ayhan Öztürk,OYAYO pazarlamaya başladı.Açıkçı sayısı da arttı.Ani fiyat değişimleri brüt takası gündeme getirebilir.Dikkatli olmak lazım...
    pazarlanacağı fiyatlar 2,5 ve üzeri olmalı , oraya kadar biz durmayız dostum
    şahsen ben 2 tl üzeri iner giderim

4.  Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    Umarım Ayhan Öztürk vardır işin içinde o var ise nerede durur kimbilir ?

5. ben hızlı koşan attan korkarım bu nedenle ilk çeşmenin önünde indim benden alanda kazansın herkese boll kazançlar

6.  Alıntı Originally Posted by eto Yazıyı Oku
    dur yahu daha ne gördük ki 0.75 den 0.96 ları gördü neye kime göre brüt takas olacak kaldı ki 88 bin endejkse göre bunun fiyatı en az 1.50 olması lazım vede türkiyenin en büyük 10 kuruluşundan birinin iştiraki ona göre değerlendirmek lazım daha yeni başlıyor unutmayı bir zamanlar 1 lerden soluksuz 2.50 lere kadar gitti

7. henüz zigzaglarla mal toplanma aşamasında olduğuna dair görüntü var
    fiyatlamaya geçince güzel yerlere gelinecek gibi , hissenin karakteri atak...

Sayfa 4/50 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •