Sayfa 103/540 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. arnavutluk ' un sevkiyatı tamam , giden malın parası alacak a yazılır.kasaya girme vadesi en fazla 100 gündür.

Ulusoy Elektrik ten Arnavutluk Elektrik İletim İdaresi'ne Orta Gerilim Hücre Sevkiyatı
    Dünya nın farklı bölgelerindeki elektrik idarelerinin öncelikli tedarikçisi konumunda olan Ulusoy Elektrik, Arnavutluk Elektrik İdaresi nin orta gerilim hücre ihtiyacı için de tercih edildi.

Orta Gerilim elektrik dağıtım şebekeleri ve endüstriyel tesisler için çok çeşitli elektrik ekipmanlarının entegre üretim platformu hazırlayan Ulusoy Elektrik, Arnavutluk'da bulunan GSA shpk firmasıyla 1.860.727 dolar tutarında orta gerilim hücre alım sözleşmesi imzaladı. Bu sözleşme kapsamında sevk edilen ürünler Arnavutluk u aydınlatmak üzere Arnavutluk Devlet Elektrik İletim İdaresi OSP tarafından kullanılacaktır.

2. ulusoy elektrik 03.07. 2017 tarihinden itibaren A grubunda işlem görmeye başlamiştir.
    hayırlı olsun.

3. [B]His = Tecrübe , takip ve araştırma
    Sabır = 2020 / [B]ALLAH NASİP EDERSE [COLOR=#000000][B]yatırdığım kadar temettü almış olacağım,
    Son düzenleme : adnanadnan; 04-07-2017 saat: 00:45.

4.  Alıntı Originally Posted by adnanadnan Yazıyı Oku
    His = Tecrübe , takip ve araştırma
    Sabır = 2020 / ALLAH NASİP EDERSE yatırdığım kadar temettü almış olacağım,

tek seferde 7.5 tl. temettüyü 2023 yılı için bekliyorum.

nakit temettü beklentim 2017 karı= dağıtım 2018 net 1.00-1.20 tl. dir.

enis bey 'in söylemi üzerine brüt kar %17.5 olarak bekliyorum.
    O zaman neden hergün zırt pırt yazıyorsun deep.buraya yazınca yükselmez merak etme.
    Deep zaten sensiz ezik gibi sürekli anmana gerek yok.

5.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    O zaman neden hergün zırt pırt yazıyorsun deep.buraya yazınca yükselmez merak etme.
    Deep zaten sensiz ezik gibi sürekli anmana gerek yok.
    haklısın, bende anladım , adam neden burayı bıraktı çünki değer bilmeyen laf olsun diye yazan s iiiiii b oooooo p lar vardı......anlaşılan halada var.......

6. bilgi içeren paylaşımlardan neden rahatsız olunur ?

1- patronun adamıdır, patron mal topluyordur, ses çıkmasın ister.( çalışan )
    2- kendisinde bu bilgiler vardır, başkası bilsin istemez, patron rahat toplasın der.(egoist)
    3-kişinin karakteri bozuktur,hala çiğsüt emmektedir, canı çeker bulaşır. ( karaktersiz )

her durumda burayı okuyanlar zarar görür , paylaşım kesilir.

7. Günun takasini verebilecek varmi teşekkürler

Sayfa 103/540 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •