Sayfa 152/540 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. dün kapanışta yaptığımız yorumda hissenin bu gün ilk etapta alıcılı açılmak isteyeceğini söylemiştik...bu gün hakketen de daha seansın ilk dakikalarında 15,60 ı görecek kadar çıktı...sonrasında bir miktar kar satışı geldi...günü herşeye rağmen primli kapatması güzeldir...endeksten pozitif ayrıştığını görüyorum....endeks artıda da olsa ekside de olsa yavaş yavaş çıkmaya devam ediyor...işlem hacmi bu gün 3,4 milyon tl olmuş...dün de o kadardı...yani hisse birbirine yakın işlem hacimleri ile çıkış yapıyor..her çıkışı böylelikle hazm ediyor...

şu anda ky ların kendi aralarında alıp sattığı izlenimi ediniyorum...hisseye olan güven hala devam ediyor...umarım temetüye kadar 17,00 ları görürüz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün kapanışta yaptığımız yorumda hissenin bu gün ilk etapta alıcılı açılmak isteyeceğini söylemiştik...bu gün hakketen de daha seansın ilk dakikalarında 15,60 ı görecek kadar çıktı...sonrasında bir miktar kar satışı geldi...günü herşeye rağmen primli kapatması güzeldir...endeksten pozitif ayrıştığını görüyorum....endeks artıda da olsa ekside de olsa yavaş yavaş çıkmaya devam ediyor...işlem hacmi bu gün 3,4 milyon tl olmuş...dün de o kadardı...yani hisse birbirine yakın işlem hacimleri ile çıkış yapıyor..her çıkışı böylelikle hazm ediyor...

şu anda ky ların kendi aralarında alıp sattığı izlenimi ediniyorum...hisseye olan güven hala devam ediyor...umarım temetüye kadar 17,00 ları görürüz..
    Keko bey temettülerle ucuzdan mallanma niyetimiz vardı!!

3. Odenecek temettü bilançoda borç olarak görünüyor. Ayırca borçlarada faiz işlediği belirtilmiş. Biz temettüleri faizli mi alacağız acaba?

4. Sonunda kendini balıkçı teknesi zanneden; TİTANİC su üstünde harekete başlamış

Kaptan buz dağına çarpana kadar, bir kaç okyanus geçecek gibi,
    Kront dışında gördüğüm en iyi finansal sonuçlar ve büyüme hikayesi burada...

2020 de oluşabilecek fiyat ve temettüleri düşününce; ortamdan 2015 yılında Kront topiğinde yazıyormuşum hissi alıyorum

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

5. Son dakikalarda yine bir atak bekliyorum uluse den.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bugün olmazzzz

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tbett33 dedikçe bugün bi hareket olmaz aha da bu dakikadan sonra seyret miyorum

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Günlük takas atacak kardaş var mı

Sayfa 152/540 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •