Sayfa 3/540 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by bigborsa Yazıyı Oku
    Nasıl durum
    Durum derken neyi kastettin anlamadım ama son 1 haftadır hisse.net hoşuma gitmiyor sürekli reklam çıkıyor umarım bu durumun altında başka şeyler yoktur. Yani kullanıvıların özel bilgilerine ulaşmak ve kötü amaçlı kullanmak gibi saygılar.

2. Yahu bu sitedeki reklamlardan şikayetçi olan yok mu ?? bu reklam iş gerçek manada can sıkıcı ,tamam olmazsa olmaz reklam anlıyorum da ,sayfanın,sağı,solu,üstü yanı,kenarı köşesi yetmedi mesajların içine kadar sarkan ,hele bir don reklamı var ki sayfayı her açışta kör göze parmak misali ...reklamlara kaza eseri tuşlamadan yazı yazmak ,veya mesaj okumak için ne slolomlar yapıyoruz bir bilseler ,reklamı tıklamamak için kıvırmaktan dansöz gibi olduk

Bizim burda EŞŞEK VE SUYLA ilgili bir deyiş vardır , argodur TAM MANASIYLA OLUŞMUŞ DURUMDA

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    İHALE YAPILDI ALAMADI-- İHALEYİ SÖZÜ YANLIŞTIR, SONUÇTA İHALEYİ ALAMASAN DA İŞ ULUSE NİN İŞİ
    15 Şubat 2017 Çarşamba 12:36
    İşte 2019 hedefi!
    Konya Ovası Projesi, Ege Gelişim Projesi ve Akdeniz Gelişim Projesi için 2019 yılı öngörüleri açıklandı.
    3 projede 2003 ve 2019 arasında 75 milyar 541 milyon TL yatırım yapılması planlanıyor. 2019'a kadar tamamlanması planlanan 201 HES ten yıllık 17.77 milyar kWh enerji üretilecek.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Konya Ovası Projesi (KOP), Ege Gelişim Projesi (EGEGEP) ve Akdeniz Gelişim Projesi (AKDENİZGEP) kapsamında 2019 öngörüsünü belirledi. Bu kapsamda enerji üretimi hedefleri de yer alıyor. 3 proje kapsamında 2019 yılına kadar tamamlanması planlanan 201 Hidroelektrik Santral dan (HES) yıllık 17,77 milyar kWh enerji üretilmesi planlanıyor. Önceki gün Bakanlar Kurulu nun ardından açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun, KOP, EGEGEP ve AKDENİZGEP kapsamında 2019 yılına kadar yapılacak icraatlara ilişkin sunum yaptığını söylemişti.
    ENERJİ İHTİYACINA KATKI
    Bakan Eroğlu nun yaptığı sunumun ayrıntıları netleşti. Buna göre başta sulama için hayata geçirilen projeler Türkiye nin enerji ihtiyacı için de önemli rol oynayacak. Buna göre Bakanlık, 2003 ve 2019 yılları arasında KOP kapsamında 16 milyar 200 milyon TL yatırım yapmayı hedefliyor. Su faaliyetleri için Devlet Su İşleri (DSİ) toplam 853 tesis inşa edecek. KOP ta 2003-2015 yılları arasında toplam 20 HES tesisi inşa edilirken, 704 mW kurulu gücünde, 2,5 milyar kWh enerji üretimi sağlandı. 2016-2019 yılları arasında ise inşa edilecek olan 12 HES ile 146 mW kurulu gücünde, 523 milyon kWh enerji üretimi sağlanacak. Böylece 32 HES ile 850 mW kurulu gücünde yıllık 3,1 milyar kWh enerji üretimi hedefleniyor.
    75 milyar 541 milyon TL yatırım--
    75 milyar 541 milyon TL yatırım-- TAMAM HEPSİ DEĞİL AMA SIRF 3 PROJE İÇİN MÜTHİŞ.
    75 milyar 541 milyon TL yatırım-- 1/3 OLSA BİLE 25 MİLYAR TL LİK ENERJİ YATIRIMI.
    güneş enerji santralini hatırlayın , dağıtımı, daha ilginci ihaleleride yapılacak.sonuçta ARGE de ALTYAPI DA uluse DE.
    Son düzenleme : deeplara68; 19-02-2017 saat: 14:31.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
     Alıntı Originally Posted by Saltuk Yazıyı Oku
    Rumuzunuzun Türkçe olması daha güzel olmuş diğer arkadaşlardan da bu özveriyi bekliyorum açıkcası çünkü biz kendimizi başkasının dilinde tanımlıyoruz bu da özenti oluyor saygılar.
    Kardeşim, kendim profesyonel olarak dalgıçlık yapıyorum, yıldız işini geçin/ saroz- koyun lim. da komperasörlü teknem de vardı. 30-40 mt. de taşların üzerine yatıp da deniz şakayıklarıyla oynamalarımda çokdur. denizi derinliği , zıpkınla balık avını, heyecanı severim kendimi de orada , o ortamda huzurlu bulurum. bunu anlatabilecek , benim kişiliğimi anlamlaştıracak KELİME bulamadım.
    işte o yüzden derin denizi anlatan deep lara peri -bilinmeyen deniz canlısı ,nikini aldım. 68 i yazmaya gerek yok herhalde.
    nasıl birşey olduğunu anlamanız için tanıdığım birisinin video larına baka bilirsiniz youtube de MÜJDAT TURAN yazın seyredin, evet benden iyi zıpkıncıdır. o zodyakla takılır, ben o yüzden çanakkale limanında ki tekneyi de sattım.bu işte portatif olmak lazım.
    seyrettiğiniz yerler dahaçok mavna adası- soğanlıdere- eğri boyun ve büyük kemikli hattıdır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    AÇIKLAMA:
    Endonezya'da, şirketimiz ürün portfoyünde yer alan Hava Yalıtımlı Modüler Hücre üretilmesine yönelik olarak "PT Ulusoy Electric Industry" şirketi 500.000 USD sermaye ile kurulmuştur.Şirketin ortaklık yapısı, %99 Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt ve Ticaret A.Ş, %1 Enis Ulusoy şeklinde oluşturmuştur.
    Söz konusu üretim, Jakarta Organize Sanayi Bölgesinde 4.000 metrekare kapalı alanda gerçekleştirilecektir.
    Sarl UE Algeria Pazarlama
    Bozat Elektrik Üretim A.Ş. Elektrik üretim ve satış

Konsolidasyona dâhil edilen şirketlerin, esas faaliyet alanları ve Şirket in hisse oranları aşağıdaki gibidir:
    Şirket in uzun vadeli finansal yatırımları içinde yer alan iştirakleri Sarl Eldis ile Endonezya da pazarlama ve üretim faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulan PT Ulusoy Electric Indonesia ve PT Ulusoy Electric Industry bağlı ortaklıkları henüz faaliyete geçmemelerinden ve özet konsolide finansal tabloları önemli düzeyde etkilememeleri sebebiyle konsolidasyona dahil edilmemiştir.
    ŞİMDİ GELELİM O TABLOYA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ SÖYLÜYORUZ AMA OLSUN,
    ORADA BOZAT 0 DEĞERDE ? İLGİNÇ 20 MİL. TL DEĞER BİÇİLEN
    YUKARIDADA VAR ENDONEZYA YA İLK YATIRILAN PARA 500.000$ DAHA SONRA 10.000.000 TL LİK TECHİZAT DA ALINDI BİRDE ORADA Kİ DEĞERE BAK VS. VS VS ORADA GÖRÜLEN ŞU İŞYATIRIM PİYASAYA NE VERİRSE ONLAR ONUNLA AĞZINI DOLDURUR.
    YENİDEN DEĞERLENDİRME 2014 DEN BERİ YOK
    1 FABRİKA OLMUŞ 3 FABRİKA -----------1 BAYİLİK(CEZAYİR ) EN SON 5 Dİ --------ARGE MERKEZİ----------YAPILAN KARLAR----
    2014 DE $ 2.14 DEN GELMİŞ 3.70 E VE 0 YENİDEN DEĞERLENDİRME İLE YUKARIDAKİ TABLODA OLDUĞU GİBİ DEFTER DEĞERİN 124.000.000 OLSUN P.D. DE 354.000.000 OLSUN--------VE BUNA İNANILSIN !!!!! HARBİDEN İNANAN VARMIDIR ?
    DESENİZE DEĞERİ ARTACAĞINA AZALIYOR VAH VAH İFLAS ETMİŞ FİRMA, SÜREKLİ ZARAR EDİYOR,
    Son düzenleme : deeplara68; 19-02-2017 saat: 19:47.

6. Ulusoy web sitesi haberler kayıp ,ulaşılamıyor 2 gündür ,site yenileme çalışması yapılıyor falan diye düşündüm önce ,fakat bu kadar sürmez

çok ilginç bizden habersiz iş mi çeviriyor bu adamlar

7. Aslında yeniden değerleme yapılmayı zorunlu hale getirmesi lazım SPK nın bu ,yeniden değerleme bin atla bin deve bir iş değil

şirketlerin çoğunda bu sorun var ,neden yeniden değerlemeyi yapmak istemez firmalar anlayabilmiş değilim

belki zamanlamayı kendi pozisyonlarına göre ayarlama istekleri olabilir diye düşünücek olsak bile ,yıllarca yeniden değerleme yapmamış firmalar var

Örneğin bizim burda PRKAB fabrikası var,( kablo firması ) vakti zamanında kurmuşlar fabrikayı denize sıfır ,şimdi fabrika binası etrafında milyonluk villalar,daireler var ,olmuş ilçe merkezi

fabrika arazisi emlakçılara sorduğum zaman 600.000.000-650.000.000.tl değer biçiyorlar

BİLANÇODA GÖSTERİLEN NE OLSA BEĞENİRSİNİZ ?? 3.000.000 tl !

Sayfa 3/540 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •