Sayfa 32/540 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. İnşallah sayın deeplara68... Aydınlatıcı bilgileriniz ve emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Saglıcakla kalın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
     Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    1000 lot 1000tl verse süper olurdu
    2020 yılı için ( bu hızla 2019 da olabilir) sermaye arttırımı yapılmamış ( 40.000.000 sermaye= lot) haliyle TEMETTÜ BEKLENTİSİ (1.000 lot a 10.000-15.000 tl ) 10 -15 TL DİR. ( not : bu da benim beklentim değildir!...)
    bütün bu acabaların cevap bulacağı yıl 2017 dir.
    fazla birşey yok değil mi ? , ilk işaret de zaten geldi ?????? 2016- 4 . çeyrek
    onay ise 2017 ilk çeyrek , ne var ki mayıs ayına
    Son düzenleme : deeplara68; 26-03-2017 saat: 22:08.

3.  Alıntı Originally Posted by deeplara68 Yazıyı Oku
    2020 yılı için ( bu hızla 2019 da olabilir) sermaye arttırımı yapılmamış ( 40.000.000 sermaye= lot) haliyle TEMETTÜ BEKLENTİSİ (1.000 lot a 10.000-15.000 tl ) 10 -15 TL DİR. ( not : bu da benim beklentim değildir!...)
    bütün bu acabaların cevap bulacağı yıl 2017 dir.
    fazla birşey yok değil mi ? , ilk işaret de zaten geldi ?????? 2016- 4 . çeyrek
    onay ise 2017 ilk çeyrek , ne var ki mayıs ayına
    O vakit, uzun vadede yeni bir egeen, kront,orge, logo tarzı hareketler görmemiz hiçte süpriz degil.. Tahtacıyı kıllandırmadan küçük küçük tırnaklamak lazım.. Fazlada dillendirimeden 15 üzerlerine oturtsalarda tahtaya çok ky bulaşmasa bari..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Bunları neden paylaşıyorum biliyormusunuz ?
    iş yaşantımızın başında 90 ların başlarında etrafımızda abilerimiz vardı, onlar bizlere yardımcı olmadılar, anlatmadılar. Borsayı , yatırım yapmayı ZOR YOLLARDAN öğrendik , tecrübe kazandık, (yenen kazıkların bileşkesi ) , ama eskisi gibi arsa al- araba al - gibi yatırımlar öldü arsa neden öldü : çünki satıcılar 5 hatta 10 yıl sonrasının değerini istiyor.
    işte artık geriye gelecekle ilgili yatırım kararında $ yüksek , altın yüksek , arsa uçmuş, ev fiyatları kopmuş geriye BORSA ŞİRKETLERE ORTAK OLMAK) kaldı. Onda da bizden büyükler gibi hıyarlık yapmamaya ,anlatmaya çalışıyoruz. Bir şeyi yazmadan önce 3-4 defa düşünüyor , sonrasındaysa yazdıklarımı da 2 defa değiştiriyorum , törpülüyorum.
    sizlere 98 yılındaki bir abimizin anısını anlatayım; KOCAELİ- FETHİYE CAD- DEMİR BANK ÜSTÜNDE DEMİR YAT.
    Tüpraş da çalışıyordu kardeşim ,91 de özelleştirme için onlara 3 er lot verdiler -sus payı- arkadaşları sattı bizim ki ise tuttu hatta verilen temettülerle de aldı, 7 yıl sonra Emekli olurken emekli ikramiyesinden fazla oradan para aldı.
    buradan ders çıkarılması gereken yerin altı çizili .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    BUDA TAM 40 DK. ÖNCE ELİME ULAŞTI :
    Ulusoy Elektrik A.Ş.
    Ulusoy Elektrik, Eltel Networks ile imzaladığı sözleşme kapsamında 50kVA ile 800kVA arasında değişen güçlerde 300 den fazla yağlı tip dağıtım transformatörün sevkıyatını gerçekleştirdi. Avrupa normlarına uygun olarak ekstra düşük kayıp oranlı üretilen dağıtım transformatörleri başarı ile devreye alındı.
    800 kva Hermetik Yağlı Güç Trafosu 15050 USD
    630 kva Hermetik Yağlı Güç Trafosu 12275 USD
    400 kva Hermetik Yağlı Güç Trafosu 8500 USD
    250 kva Hermetik Yağlı Güç Trafosu 6750 USD
    160 kva Hermetik Yağlı Güç Trafosu 5600 USD
    bu anlaşmanın önemi ELTEL avrupanın büyüğü O İHALELERİ ALIYOR MALI BİZ VERİYORUZ.
    Son düzenleme : deeplara68; 27-03-2017 saat: 17:24.

5.  Alıntı Originally Posted by deeplara68 Yazıyı Oku
    Bunları neden paylaşıyorum biliyormusunuz ?
    iş yaşantımızın başında 90 ların başlarında etrafımızda abilerimiz vardı, onlar bizlere yardımcı olmadılar, anlatmadılar. Borsayı , yatırım yapmayı ZOR YOLLARDAN öğrendik , tecrübe kazandık, (yenen kazıkların bileşkesi ) , ama eskisi gibi arsa al- araba al - gibi yatırımlar öldü arsa neden öldü : çünki satıcılar 5 hatta 10 yıl sonrasının değerini istiyor.
    işte artık geriye gelecekle ilgili yatırım kararında $ yüksek , altın yüksek , arsa uçmuş, ev fiyatları kopmuş geriye BORSA ŞİRKETLERE ORTAK OLMAK) kaldı. Onda da bizden büyükler gibi hıyarlık yapmamaya ,anlatmaya çalışıyoruz. Bir şeyi yazmadan önce 3-4 defa düşünüyor , sonrasındaysa yazdıklarımı da 2 defa değiştiriyorum , törpülüyorum.
    sizlere 98 yılındaki bir abimizin anısını anlatayım; KOCAELİ- FETHİYE CAD- DEMİR BANK ÜSTÜNDE DEMİR YAT.
    Tüpraş da çalışıyordu kardeşim ,91 de özelleştirme için onlara 3 er lot verdiler -sus payı- arkadaşları sattı bizim ki ise tuttu hatta verilen temettülerle de aldı, 7 yıl sonra Emekli olurken emekli ikramiyesinden fazla oradan para aldı.
    buradan ders çıkarılması gereken yerin altı çizili .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    BUDA TAM 40 DK. ÖNCE ELİME ULAŞTI :
    Ulusoy Elektrik A.Ş.
    Ulusoy Elektrik, Eltel Networks ile imzaladığı sözleşme kapsamında 50kVA ile 800kVA arasında değişen güçlerde 300 den fazla yağlı tip dağıtım transformatörün sevkıyatını gerçekleştirdi. Avrupa normlarına uygun olarak ekstra düşük kayıp oranlı üretilen dağıtım transformatörleri başarı ile devreye alındı.
    800 kva Hermetik Yağlı Güç Trafosu 15050 USD
    630 kva Hermetik Yağlı Güç Trafosu 12275 USD
    400 kva Hermetik Yağlı Güç Trafosu 8500 USD
    250 kva Hermetik Yağlı Güç Trafosu 6750 USD
    160 kva Hermetik Yağlı Güç Trafosu 5600 USD
    bu anlaşmanın önemi ELTEL avrupanın büyüğü O İHALELERİ ALIYOR MALI BİZ VERİYORUZ.
    Allah sizden razı olsun. Sayenizde beklemeyi ögrendik.. Saygılar..

6. Sayin deeplara değerli bilgileriniz için teşekkür ediyorum ancak bende bı şey öğrenmek istiyorum.bu bilgileri nasıl elde ediyorsunuz bunu bende öğrenmek istiyorum. araştırmayı severim yardımcı olursanız sevinirim

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sevgili deeplara, Allah nasip ederde görürsek eger 2017 sonu minimum hangi fiyat aralıklarında olmasını bekliyorsunuz? Konjektörde genel olarak büyük bir sıkıntı olmazsa yani??

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
     Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Sevgili deeplara, Allah nasip ederde görürsek eger 2017 sonu minimum hangi fiyat aralıklarında olmasını bekliyorsunuz? Konjektörde genel olarak büyük bir sıkıntı olmazsa yani??
    Yanlış anlamayın ben yazarken aynı zamanda sizlerinde kendinize soru sormasınıda bekliyorum,
    kendinize sorun ,YIL 2020-2019 NEYSE 1 milyar $ veya daha fazla ciro yapan lot başına 10-15 tl. temettü veren şirketin fiyatı kaç tl. olmalıdır ?
    fiyat vermek ŞUAN HEM SUÇ ,HEM YASAKLANMA SEBEBİ
    ÖZELLİKLE DE SÖYLÜYORUM İLK ÇEYREK , İLK ÇEYREK, İLK ÇEYREK ????????????

Sayfa 32/540 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •