Sayfa 33/540 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. 10-15 tl temettü demek fiyat olarak üçler klübüne aday demek.. Lakin okadar temettüyü bunlar bize yedirimi.. Orası muallak. İnşallah müsbet
    bişiler çıkarmazlarda büyük beklentilerimiz gerçek olur.. Limon kasalarının üzerinden hisse alıp satan bir abimizde bana demşştiki git 13:00 lira egeen al bidahada bana ne alıyım diye sorma.. 1000 tane al o sana yeter demişti. Aldık aldıkta ozamanlar çok cüzi fiyatlara verdik gitti. Ben bu hissede egeen potansiyeli görüyorum. Hakkımızda hayırlısı. Bu çok uzun ve meşaketli bir yol olacak.Buarada fazlada ky bulaşmadan biraz yol katetsek iyi olur.
    Son düzenleme : Cengo; 27-03-2017 saat: 21:25.

2. https://twitter.com/ulusoyelectric/s...50069997731841
    Sayın Deeplara'da bundan bahsetmişti sanırım.
    Avrupa'nın en soğuk ülkelerinden biri olan Finlandiya 'ya bu ürünleri satabilmek bir kalite göstergesidir.
    Daha yolun başında olan uluse'ye başarılar diliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    [QUOTE=trumbler1;190983]Sayin deeplara değerli bilgileriniz için teşekkür ediyorum ancak bende bı şey öğrenmek istiyorum.bu bilgileri nasıl elde ediyorsunuz bunu bende öğrenmek istiyorum. araştırmayı severim yardımcı olursanız sevinirim
    BUYUR GÜZEL KARDEŞİM, İSTEYENE YOL YORDAM ULUSOY ELEKTRİK NEREDE!
    OSTİM; Organize Sanayi Gazetesi, Kobilerin sesi şubat 2017 Özel sayı RAYLI SİSTEMLER
    Raylı Sistemler Milli Davamızdır, ASELSAN RAYLI SİSTEM ÇÖZÜMLERİ ; Tedarikçileri Listesinde ULUSOY ELEKTRİK de var ve SAİT ULUSOY 'un 27'nci sayfada kısada olsa röportajı var.
    Konu yerli üretim yapılması ULUSE de bu EKİPMAN TEDARİKÇİLERİ İÇİNDE YERİNİ ALMIŞ. Sadece trafo vs. ile değil diğer alanlarada el atıyor. daha önce 3 parça dan oluşan kataner sistemler 5 parçaya çıkmış vaziyette ve artarak da devam ediyor.
    o dergiden küçük bizim için büyük bir parça ?
    2015 yılında Yerli Malı Tebliği nin çıkmasında ve Sanayi İşbirliği Programı (SİP) yabancı alımlarda yerli katkı şartının artırılması çalıştaylarında aktif rol oynadı. Yerli Malı ve Sanayi İşbirliği Programı nihayet bir devlet politikası haline geldi. %51 yerli katkı şartı ile en az 360 milyar Euro ülkemizde kalır Şimdi gerek kamu ve gerekse belediye ihalelerinde yerli katkı şartı uygulanmaya başladı.

10.4 27k satış var bir babayiğit aranıyor 😆
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

5.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    10.4 27k satış var bir babayiğit aranıyor ��
    Bu güzel haber. Adam demekki kendine güveniyor. Tahtaya iyicene hakim olmuş yada olmak üzere.. Hareket yakın diyorum. Kendi adıma tabiki. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi degildir. Olamaz!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Oğuz Türkyılmaz - TMMOB Makine Mühendisleri Odası Enerji Çalışma Grubu Başkanı
    Türkiye Enerjide Ne Yapmalı?

"Yerli ve yenilenebilir enerji kaynakları potansiyelinin tam olarak değerlendirilmesi için ihtiyaç duyulan enerji ekipmanlarının yurt içinde üretimi temel bir politika olmalıdır."

Yerli ve yenilenebilir enerji kaynakları potansiyelinin tam olarak değerlendirilmesi için ihtiyaç duyulan enerji ekipmanlarının yurt içinde üretimi temel bir politika olmalıdır. ETKB, önümüzdeki on yılda ülkemizde yapılacak enerji yatırımlarının toplamını 110 milyar dolar olarak tahmin etmektedir. Bu büyük tutarın azami bölümünün yurt içinde kalabilmesi için, enerji üretim ekipmanlarının yerli üretiminin yanı sıra enerji yatırımlarında ihtiyaç duyulan tasarım, avan ve detay mühendislik, teknik iş gücü ve müteahhitlik hizmetlerinin yerli kuruluşlarca yurt içinden karşılanması esas olmalıdır.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bu protokoller ve çerçevesinde yapılacak yatırımlar ile yalnızca rüzgârla alakalı karar verilmiş ve lisansa bağlanmış minimum 15 milyar dolarlık ithalatın önünü kesmiş olacağız" dedi. TÜBİTAK Başkanı Yücel Altunbaşak ise, en az yüzde 20 yerlilik artışı beklediklerini dile getirdi.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Yıllık satış adedi çoğu üretici fi rmanın üretim kapasitesinden fazla olan Vekmar, Schneider Electric
    ile yapmış olduğu işbirliği sonucunda yatırımcıların ve müteahhitlerin birinci tercihi konumuna gelmiştir. Schneider
    Electric grubunun fabrika yapımı hazır tesisler üretimindeki deneyimi, 40 yıllık bir bilgi birikimine ve 25 yılı aşkın SF6 teknolojisi ile üretilen orta gerilim anahtarlama ekipmanları tecrübesine dayanmaktadır. Bu tecrübe ile bugün optimum seviyede operatör ve işletme güvenliği sağlayan iç ark dayanımlı hücrelerin üretimi yapılmaktadır. Dünya çapında sayıları
    yarım milyonu bulan SF6 gazlı orta gerilim ünitesinin devreye alınması bir dünya liderinin kullanıcısına sağladığı eşsiz bir avantajdır.
    Vekmar olarak üretime başladığı ilkgünden itibaren Ulusoy elektriğin bayiliğini yapmaktayız. İşbirliği yaptığı tüm üreticilereyeni pazarlar açan Vekmar, Ulusoy markasının Marmara Bölgesinde etkin olmasında aktifrol oynamış ve 2 firma birlikte çok önemliprojelere imza atmışlardır.

7. Maşallah uluse nazar değmesin. 10.50 deki 5000 lot u almayi düşünürken 1 dakikada 1080 kapattı. Helal olsun valla. Teknik olarak 1070 üstü kapanış yapması gayet olumlu.

8.  Alıntı Originally Posted by trend_up Yazıyı Oku
    Maşallah uluse nazar değmesin. 10.50 deki 5000 lot u almayi düşünürken 1 dakikada 1080 kapattı. Helal olsun valla. Teknik olarak 1070 üstü kapanış yapması gayet olumlu.
    Acaba son dakikada gelen alımları kim gerçekleştirdi ve ne kadar adet alım gerçekleştirdi?
    Bunları paylasabilicek bir paydaş var mı?

Sayfa 33/540 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •