Special Days Image
Sayfa 434/540 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Bugünkü pastayı atabilecek var mıdır... Kimler meydana çıkmış, kimler figuranlarini göndermiş görmek lazım...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

2.  Alıntı Originally Posted by adnanadnan Yazıyı Oku
    nakit değil finansman gideri öncesi faaliyet karı , zaten baştan beri ; 12 aylık tahmini finansman gideri öncesi faaliyet karı diye yazdım !... 9 aylıkta da 122.500.000 , ebitda hedef değeri hesaplama nedir iki kaynak birisi geleneksel diğeri borsacı gözüyle:

https://youtu.be/bIoiZMjHcuo

https://youtu.be/vbTX5MMMbWM
     Alıntı Originally Posted by adnanadnan Yazıyı Oku

Buyrun ; tahmini 12 aylık 160.000.000 a göre hesabınızı yapınız .Basitçe ben de kullandığım denklemi yazayım

nakit + finansman gideri öncesi faaliyet karı + Amortisman = * 10 yada 15 = ? -
    kısa vadeli ve uzun vadeli finansman giderinin kısa vadeli olan bölümü = ? / sermaye = minimum yada maksimum ebitda hedef değeri

rakamsal olarak tahmini ;

68 + 160 + 5 = 233* 10 = 2330 / 80 = 29.12 maksimum 43. 68
     Alıntı Originally Posted by rizeli28 Yazıyı Oku
    Bay çok bilmiş.õnce sen tahminlerini geçmişe dönük almışsın.son çeyrek kârı düşük tahmin etmişsin ( 160.000.000 2018 12 aylık tahmini gelecek bilanço , dikkat gelecek )ve amortisman eklememişsin( 5.000.000 amortisman dı ).ben zaten yazdım .operasyonel kar 2019 yılına dönük tahmin.o rakamların altına satış olacağını tahmin etmiyorum.bunların hepsi varsayım.
    HIIIIMMMMM KESİNLİKLE RİZELİ tamam da 28 nedir ? Anne Giresun baba Rizeli mi ? yoksa benim eski nikim gibi doğum yılı / yaşınız mı ? Allah yolunuzu açık etsin , lütfen videoları izleyiniz .
    UNUTMAYIN HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR.Yazılarımın tamamı SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Asla yatırım tavsiyesi değildir

3. Ben iki arkadaşa da teşekkür ederm bilgilerni bizimle paylaştığı için. Umarım ikinizinde tahmin ettği rakamların arasında olur(35 gibi) dostluk kazanır ve bizde kazanırız keşke o rakamlara ulaşsa da bizede güzel bir yeniyıl hediyesi olsa

4.  Alıntı Originally Posted by memot Yazıyı Oku
    Ben iki arkadaşa da teşekkür ederm bilgilerni bizimle paylaştığı için. Umarım ikinizinde tahmin ettği rakamların arasında olur(35 gibi) dostluk kazanır ve bizde kazanırız keşke o rakamlara ulaşsa da bizede güzel bir yeniyıl hediyesi olsa
    Keşke olsa ama ben Sait Bey i tanıdığım kadarı ile ilk teklifi duyduğumda elinde olan arkadaşlarıma söyledim zaten , yabancı o miktara çıkmaz , Sait Bey de 10 değil 12 den aşağı çarpanı kabul etmez.Siz olsanız bu kadar uğraşlarla büyüttüğünüz şirketi kaç yıllık kar ınıza satarsınız , yada evinizi kaç yıllık kira ederine satarsınız.( şunu hatırlatmakta fayda var Enis Bey in hedefi hala 2023 için 1 Bn. $ , zaten bunu söylediği için SPK dan ceza yemişti , açıkcası bende bunu abartı buluyor ve gerçekci olanın 0.5 bn.$ olduğunu düşünüyordum taki Astor un sektör içinde ki atağına kadar.)

Piyasamız ancak bir talip olduğu zaman EBİTDA HEDEF DEĞERİni fiyatlar , eğer anlaşma olacak olsaydı zaten minimum şuan 23 tl. olurdu.
    UNUTMAYIN HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR.Yazılarımın tamamı SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez. Asla yatırım tavsiyesi değildir

5. 28 oğlanın doğum günü.ben hâlâ anlamadım hesaplama.gelecek 12 aymı geçmiş 12 aymı.

6.  Alıntı Originally Posted by rizeli28 Yazıyı Oku
    28 oğlanın doğum günü.ben hâlâ anlamadım hesaplama.gelecek 12 aymı geçmiş 12 aymı.

deeplara68 olarak , Size ve diğer arkadaşlara yatırım hayatınızda başarılar diliyorum ; BİR SELAM VERİP ÇIKAYIM DEMİŞTİM , ÇOK KONUŞTUK .

7. Zaten benim demek istediğim o.şirket temiz batağı yok .borç yok.muazzam büyüme potansiyeli var.herkes bu şirketin sahibi kendisi gibi düşünürse dediğimi anlar.satış olursa bu yazdığım rakam!arın altında olacağını zannetmiyorum.belkide satış pazarlıkları zamana yayılacaktır.bu yazdıklarım sadece kafadan tasarılarını.yatırım tavsiyesi olamaz.

Sayfa 434/540 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •