Sayfa 466/540 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Yatırımcı ilişkilerini aradım tlf a cevap yok not bıraktım arasınlar diye.Henüz bir bilgiye ulaşamadım.Bizim spec borsa artıdayken alış yapmıyor aksine kağıdı veriyor.Bist eksiye yönelince kağıdı götürmeye çalışıyor.Küçük bir yüzde ile olsada yön hep yukarıya gidiyor.USD YE ENDEKSLEMİŞ KAĞIDI

2.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerini aradım tlf a cevap yok not bıraktım arasınlar diye.Henüz bir bilgiye ulaşamadım.Bizim spec borsa artıdayken alış yapmıyor aksine kağıdı veriyor.Bist eksiye yönelince kağıdı götürmeye çalışıyor.Küçük bir yüzde ile olsada yön hep yukarıya gidiyor.USD YE ENDEKSLEMİŞ KAĞIDI
    satın alanlar usd ye endeksledi de ondan, eğer usd ye endekslenmemiş olaydı
    endeksin 107 den 93 geldiğinde biz de 16 nın altına gelirdik kuvvetle muhtemel

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerini aradım tlf a cevap yok not bıraktım arasınlar diye.Henüz bir bilgiye ulaşamadım.Bizim spec borsa artıdayken alış yapmıyor aksine kağıdı veriyor.Bist eksiye yönelince kağıdı götürmeye çalışıyor.Küçük bir yüzde ile olsada yön hep yukarıya gidiyor.USD YE ENDEKSLEMİŞ KAĞIDI
    Az önce yatırımcı ilişkilerini aradım şirket satışı bozat kataner tesisi satışı ve gelişmeler hakkında ...Bu hafta bir açıklama yapılacakmış diye cevap aldım.

5. Yürü kim tutar seni....Açıklansın artık kaç dolara devredeceğiz hisselerimizi.

6. Sürecin sonuna geldik sanırım.

İlk çeyrek sonuclariylara beraber kasada tahminen hisse başına 2 TL lik net nakit olacak şu anki kur ile beraber 20-21 TL arası bir fiyata bu iş biter.

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    6 ayda bu devirde kim satın alacak bu şirketleri.Yok pahasına mı verilecek .Herhalde patron bu hisseleri ulusoy elektrikten kendi adına satın alacak ve ben başka bir çözüm göremiyorum.Şu anda Sait bey bu şirketler için kelepir bir fiyat düşünmüştür.Bir taşla iki kuş.Fikir cimlastiği diyelim de öyle olmasın.
    Aynen düşündüğüm gibi patron almış bozatı,pazarlığa dahil etmemişti.Neyse 3,70-3,80 usd minumum ULUSE eaton devri gerçekleşir.Bugün yatırımcı ilişkilerini sıkıştırmasam açıklama yapacakları yoktu

Sayfa 466/540 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •