Sayfa 482/540 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. hocam satış formunun önceki sayfadaki linki acilmiyor. biri link atabilir mi? KAP'ta sadece bilgi formu bulabildim, satış için formu bulamadım.

bu arada fax çekmek yerine email atsak kabul ediliyor mu?

2. Hocam konuştum isyatirimla aracı kurum uzerinden halletmek gerekiyormus. Onlarin da kaşesi imzasi lazim dedi. Aracı kuruma formu doldurup maille gönderdim. Onlar halledecekler virman ve fax işini.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    hocam satış formunun önceki sayfadaki linki acilmiyor. biri link atabilir mi? KAP'ta sadece bilgi formu bulabildim, satış için formu bulamadım.

bu arada fax çekmek yerine email atsak kabul ediliyor mu?
    https://www.isyatirim.com.tr DEN HİZMETLERE GİR DUYURULAR DAN ULUSE Pay Alım Teklifi Talep ve Bilgi Formu indirdikden sonra nüfus kağıdı ile birlikte doldurup aracı kurumuna ve iş yatırıma 02123502001 e fax çekiniz.

4. Ben bu sektöre inanıyorum, tek ben miyim ky olarak satmayan ve satmayacak olan?
    Bari elimden zorla almasalar borsaya kote olmasa bile dursun zararı yok

5. Öngörülü spekülatörler hisseyi toplamışlardır .Ben çağrıya katılmayacağım.Umarım kottan çıkaramazlar.Borsa İstanbul’daki önü en açık şirketlerden olduğunu düşünüyorum.Eatonun ucuz insan gücü nedeniyle ulusoyu büyük bir üretim üssüne dönüştürecektir.Ayrıca yeni Pazar’lara eaton ismi ile ürünlerini çok kolay pazarlayacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by atakanyc Yazıyı Oku
    Öngörülü spekülatörler hisseyi toplamışlardır .Ben çağrıya katılmayacağım.Umarım kottan çıkaramazlar.Borsa İstanbul’daki önü en açık şirketlerden olduğunu düşünüyorum.Eatonun ucuz insan gücü nedeniyle ulusoyu büyük bir üretim üssüne dönüştürecektir.Ayrıca yeni Pazar’lara eaton ismi ile ürünlerini çok kolay pazarlayacaktır.
    spec patrondan habersiz hisse toplaması çok zor.Geçmişte de halka arzda hisse düşmüş ve patron geri alım yapmıştı.Daha sonra hisseyi yükseltip sattı.En son geçen mayısta 4 milyona yakın hisseyi tekrar borsadan geri aldı.pazarlıklar yapılıyormuş tabii biz sonradan öğrendik basından.Spec toplamış olsa çağrı fiyatının üstüne taşıyıp eatona devri zorlaştırırdı.Belki farklıdır .Böyle düşündüğüm için devrettim.Borsada kalırsa tekrar alırım....Bir aylık faizi kaybetmek istemem.portföyün %50 siydi Uluse

7. Birinci gün %5,3 devredilmiş %87,5 ulaşmışlar.%11.5 daha devreden olursa Eaton hepsini alır.B Grubu,
    11.06.
    4.318.556 pay

8.  Alıntı Originally Posted by nemaproblema Yazıyı Oku
    Ben bu sektöre inanıyorum, tek ben miyim ky olarak satmayan ve satmayacak olan?
    Bari elimden zorla almasalar borsaya kote olmasa bile dursun zararı yok
    Sektör gelecek vaad ediyor şüphesiz. Ama çağrı bittikten sonra hisseyi tutacak bir çıpa kalmıyor. Piyasa ortalamalarına göre yüksek değerlerde ulusoy. Şahsen aşağıdan yerine koymak için çağrıya cevap verecem. Bakalım nasip.

Sayfa 482/540 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •