Sayfa 490/540 İlkİlk ... 390440480488489490491492500 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. .............................................
    Son düzenleme : nemaproblema; 12-07-2019 saat: 19:17.

2. .................................
    Son düzenleme : nemaproblema; 12-07-2019 saat: 19:17.

3. Somut verileri, kendi kendinize dusunerek degsitiremezsiniz. Burayi bir suru Ky okuyor. Insanlari yaniltmayin.

Sirket borsaya aciklik haric %100 Eaton dir. GM dahil bir cok ust pozisyona kendi adamlari atandi.

Isminide Eaton olarak degistireceklerini daha once ilettiler.

Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Bence hala ulusoya ortağız.EATON ULUSOYUN yüzde olarak tamamına sahip değil.Şirket aynı şirket patron değişti.

4.  Alıntı Originally Posted by zinos Yazıyı Oku
    Somut verileri, kendi kendinize dusunerek degsitiremezsiniz. Burayi bir suru Ky okuyor. Insanlari yaniltmayin.

Sirket borsaya aciklik haric %100 Eaton dir. GM dahil bir cok ust pozisyona kendi adamlari atandi.

Isminide Eaton olarak degistireceklerini daha once ilettiler.
    Siz yanlış anladınız galiba.Şirket yönetimi değişti hatta 3 tanesi meslekdaşım.Şirketİn sahibi EATON.BİZDE HALA ADI ULUSOY ELEKTRİK OLAN ÇOK YAKINDAN ZİYARET EDEREK İZLEDİĞİM SİNCAN ORGANİZE SANAYİDEKİ FABRİKAYA ORTAGIZ.Yani yeni adı EATON TURKEY OLSUN.ORTAKLIĞIMIZ DÜNYA ÇAPINDAKİ EATON ŞİRKETİNE DEĞİLDE ONUN SATIN ALDIĞI KÜÇÜK BİR ŞİRKETE ORTAĞIZ.şAYET BU ŞİRKETİ EATONA DAHİL EDERSE BİZE KAÇ LOT EATON VERİRLER ONU BİLMEK ŞİMDİDEN ÇOK ZOR.

5. Bu nasil bakis acisi? Sayet vs diyorsunuz hala.

Hala eksik ve yanlis bilgi yaziyorsunuz

1) sincan fabrika haric biri endonezya olmak uzere 2 fabrika daha var. sadece gorebildiklerinizle sinirli kalmayin

2)Bakin bu sirket Eaton a zaten dahil oldu. Sayeti yok yani. Isminide degistirecekler, bunuda ilettiler. Kadrolar , yapi ve sistemleride 6 aylik program cercevisinde degismektedir. Sizinde bildiginiz uzere Gm ve Gmy seviyesi degisti bir kismi.

3) ulusoy ile eatonin soyle kucuk bir farki var . Eaton 170 ulkede satis agi olan 100.000 kisi calisan dunyanin en buyuk guc yonetim sirketlerinden biri. 21.6 m usd gibi kucuk bir yillik satis rakkami var. satilmadan onceki ulusoyun 270.000 kati .. yani hazir satis agi ve gucu var

o gordugunuz fabrikanin sanki biraz otesi var Eatonda ..

Birde bilmenizde fayda var . %40-50 arasi kapasite ile calisiyor o fabrikalar.

Siz yanlış anladınız galiba.Şirket yönetimi değişti hatta 3 tanesi meslekdaşım.Şirketİn sahibi EATON.BİZDE HALA ADI ULUSOY ELEKTRİK OLAN ÇOK YAKINDAN ZİYARET EDEREK İZLEDİĞİM SİNCAN ORGANİZE SANAYİDEKİ FABRİKAYA ORTAGIZ.Yani yeni adı EATON TURKEY OLSUN.ORTAKLIĞIMIZ DÜNYA ÇAPINDAKİ EATON ŞİRKETİNE DEĞİLDE ONUN SATIN ALDIĞI KÜÇÜK BİR ŞİRKETE ORTAĞIZ.şAYET BU ŞİRKETİ EATONA DAHİL EDERSE BİZE KAÇ LOT EATON VERİRLER ONU BİLMEK ŞİMDİDEN ÇOK ZOR.

6.  Alıntı Originally Posted by zinos Yazıyı Oku
    Bu nasil bakis acisi? Sayet vs diyorsunuz hala.

Hala eksik ve yanlis bilgi yaziyorsunuz

1) sincan fabrika haric biri endonezya olmak uzere 2 fabrika daha var. sadece gorebildiklerinizle sinirli kalmayin

2)Bakin bu sirket Eaton a zaten dahil oldu. Sayeti yok yani. Isminide degistirecekler, bunuda ilettiler. Kadrolar , yapi ve sistemleride 6 aylik program cercevisinde degismektedir. Sizinde bildiginiz uzere Gm ve Gmy seviyesi degisti bir kismi.

3) ulusoy ile eatonin soyle kucuk bir farki var . Eaton 170 ulkede satis agi olan 100.000 kisi calisan dunyanin en buyuk guc yonetim sirketlerinden biri. 21.6 m usd gibi kucuk bir yillik satis rakkami var. satilmadan onceki ulusoyun 270.000 kati .. yani hazir satis agi ve gucu var

o gordugunuz fabrikanin sanki biraz otesi var Eatonda ..

Birde bilmenizde fayda var . %40-50 arasi kapasite ile calisiyor o fabrikalar.
    Bu dediklerinizin hepsini biliyorum.3 yıl önce aldım ben bu hisseyi.detaylara gerek yok.Temellide yeni trafo fabrikası yatırımı,cezayir endenozya... bunlardan bahsetmedim.Eaton dünya devi bir şirket neredeyse.Tüm dostlarıma aldırmaya çalıştım uluse yi.Ancak eaton hissesi almadık.eaton bizim şirketi aldı.Şirket daha güçlenecek.dünya pazarına daha kolay ulaşacak..vs vs.Ama hala elimizde dev sermayeli eatonun hissesi yok.uluse EATONLA BİRLEŞMEDİ DAHA.eATON ORTAĞI OLMANIZ İÇİN BİRLEŞMESİ GEREKİR.%100 NÜ BİLE ALSA ŞİRKET BİRLEŞMEDİKÇE EATON ORTAĞI OLAMAYIZ.eaton bizim şirkete ULUSE ortak oldu.Tüm söylediğim bu.Sizi bilmem ama 26 yıldır borsadayım...birazcık bilgim var sanıyorum.

7. 3 yil once aldiysaniz tebrikler..

Ben 6 aylik yatirimciyim. Portfoyun %30 burda.

2 yil hedefim

Bu dediklerinizin hepsini biliyorum.3 yıl önce aldım ben bu hisseyi.detaylara gerek yok.Temellide yeni trafo fabrikası yatırımı,cezayir endenozya... bunlardan bahsetmedim.Eaton dünya devi bir şirket neredeyse.Tüm dostlarıma aldırmaya çalıştım uluse yi.Ancak eaton hissesi almadık.eaton bizim şirketi aldı.Şirket daha güçlenecek.dünya pazarına daha kolay ulaşacak..vs vs.Ama hala elimizde dev sermayeli eatonun hissesi yok.uluse EATONLA BİRLEŞMEDİ DAHA.eATON ORTAĞI OLMANIZ İÇİN BİRLEŞMESİ GEREKİR.%100 NÜ BİLE ALSA ŞİRKET BİRLEŞMEDİKÇE EATON ORTAĞI OLAMAYIZ.eaton bizim şirkete ULUSE ortak oldu.Tüm söylediğim bu.Sizi bilmem ama 26 yıldır borsadayım...birazcık bilgim var sanıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by zinos Yazıyı Oku
    Hesap Bastan sona yanlis. Bilmiyorsaniz da mileti yanlis bilgilendircek yazi yazmayin. Imtiyazli hisseler var.

Sadece ky bilgisi icin kabaca asagidaki gibi ;

Suan zaten %95 in ustundeler. Kap a da aciklama yaptilar

%98 icinde yaklasik 3.2 m tl hisse lazim

95 te isterse kota kapatir. 1 aylik ort dan Cagri yapar. Kalanlarla borsaya acik olmadan kapanir. Zorunluluk yoktur. Isteyen ky sirkete kapalida ortak olur

98 de ise zorunlu cagri yapar isterse de zorunlu olarak hepinizin malini alir. Ky yatirimciyi atarak sirketin 100 de 100 une sahip olur. Istemezsede zorunlu cagri sonrasi borsaya acik olmaya devam eder.
    kottan cıkması ıcın %98 olması gerek mıyor mu %95 de nasıl kota kapatır anlamadım ...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 490/540 İlkİlk ... 390440480488489490491492500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •