Sayfa 500/500 İlkİlk ... 400450490498499500
Arama sonucu : 3994 madde; 3,993 - 3,994 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Durdo sattım bikac ay önce 6ttl simdi 21, küsur...deva sattim 6tl den 1 ay once simdi 11 e dayandı..brisa israri yüzünden...

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2.  Alıntı Originally Posted by zinos Yazıyı Oku
    Evet bir daha guncelleyelim. Dediklerimiz harfiyen oluyor

Bu sirket grafigi Egeen olur. Eaton yeni yatirimlarin bir kismini yapmis ve yurtdisi uretimini kapayarak buraya kaydiriyor. Kalite kontrollerden olumlu sonuc alinmis (eaton markasinile satilacagi icin onemliydi) ..Ihracat yavastan basliyor. Eaton usd 22 milyar cirosu olan bir sirket.. yatirimi saka olsun diye yapmadilar. Ciro daha oncede yazdigim gibi Ihracat basladigi an 2-3 x olur. 10x 3 sene icinde bekliyorum..

Iscilige dayali bir sektor. Yatirim sebebide bu..eaton tum yakin cografyaYi burdan besleyecek ki. Orta gerilim zatif karniydi..

Ebitda marjlarida ciro artisiyla beraber artacaktir. Suan hisse pahali ama beklenti satin alinir.
    Eylul de 50 , 2021 sonu 100 den asagi olmaz bu hisse..

Ulke riskide ters isler ..

Unutmayin eatona ortaksiniz..
    Sn Zinos sizinle aynı fikirdeyim.
    5.50 'dan uluse satıp geçmişe karalar bağlamanın bir faydası yok.
    Dönem dönem kotdan çıkma ihtimali ile ilgili bir şeyler yazıldığını anımsıyorum.
    Bu konuyu musait zamanda biraz açarsanız çok memnun olurum.
    Eğer kotdan çıkmaz ise uluse'nin orta ve uzun vade de kaybettirme şansı imkansıza yakın diye düşünüyorum.
    Bugünkü borsa değeri 40 milyar dolar olan Eaton,
    Uluse'yi hobi amaçlı almamıştır.
    Yatırım yapmayı planlayan bir çok kişinin aklında bu kotdan çıkma ihtimali var sanırım.
    Şimdiden teşekkürler

Sayfa 500/500 İlkİlk ... 400450490498499500

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •